Презентація послуг служби зайнятості ДП «Гутянське лісове господарство»

Директором Богодухівської районної філії ХОЦЗ Лещенко Н.В. 04 березня 2020 року було відвідано потужне ринкоутворююче підприємство ДП «Гутянське лісове господарство», яке на сьогоднішній день очолює в.о. дитектора Заровний Ю.М.  Це сучасне підприємство з високою культурою виробництва, кваліфікованими кадрами і великим потенціалом. Основним видом діяльності є надання допоміжних послуг у лісовому господарстві. З підприємством налагоджена тісна співпраця та підписана угода. В ході зустрічі роботодавцю було презентовано послуги які надає служба зайнятості такі як: вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування підприємства персоналом; професійне навчання безробітних на замовлення роботодавця для конкретних робочих місць у навчальних закладах, Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України, безпосередньо на виробництві; задоволення потреб роботодавців у тимчасових працівниках. Лещенко Н.В. наголосила, що на сьогоднішній день служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцем і шукачем роботи, свої послуги надає на безоплатній основі.