internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 59

Працюйте легально!

Працюйте легально! Працюйте легально! Служба зайнятості всіляко інформує населення про негативні наслідки «тіньової» зайнятості, постійно проводиться інформаційна робота як із занятим, так і із незанятим населенням під час проведення виїзних акцій, семінарів, презентацій, надаються індивідуальні консультації, проводиться роз’яснювальна робота з учнями шкіл міста та району, учнями професійно-технічних навчальних закладів, студентами вищих навчальних закладів. Так, 13 грудня 2016 р. відбувся інформаційний семінар «Права людини» за участі Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для учнів 10-11 класів Богодухівської гімназії № 1, де заступник начальника відділу надання соціальних послуг Богодухівського районного центру зайнятості Філіпова О.В. проінформувала учнів про актуальні професії сьогодення, про форми освіти в Україні, звернула увагу учнів на можливість отримання робітничої професії у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зупинилась на тому, як обрати фах за оптимальною формулою «хочу-можу-треба», наголосила на помилках, які часто допускають випускники під час професійного визначення, а також провела бесіду про негативні наслідки отримання заробітної плати в «конверті».

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.