buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 53

Працюйте легально!

Працюйте легально! Працюйте легально! Служба зайнятості всіляко інформує населення про негативні наслідки «тіньової» зайнятості, постійно проводиться інформаційна робота як із занятим, так і із незанятим населенням під час проведення виїзних акцій, семінарів, презентацій, надаються індивідуальні консультації, проводиться роз’яснювальна робота з учнями шкіл міста та району, учнями професійно-технічних навчальних закладів, студентами вищих навчальних закладів. Так, 13 грудня 2016 р. відбувся інформаційний семінар «Права людини» за участі Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для учнів 10-11 класів Богодухівської гімназії № 1, де заступник начальника відділу надання соціальних послуг Богодухівського районного центру зайнятості Філіпова О.В. проінформувала учнів про актуальні професії сьогодення, про форми освіти в Україні, звернула увагу учнів на можливість отримання робітничої професії у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зупинилась на тому, як обрати фах за оптимальною формулою «хочу-можу-треба», наголосила на помилках, які часто допускають випускники під час професійного визначення, а також провела бесіду про негативні наслідки отримання заробітної плати в «конверті».

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.