internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 45

ПРАЦІВНИКИ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ДОПОМАГАЮТЬ ШКОЛЯРАМ У ВИБОРІ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ

         Вибір професії – дуже важливе рішення. Його результат впливає не тільки на майбутнє матеріальне благополуччя людини і її успішність в обраній професії, а й на самооцінку, психологічний комфорт, і особливо на те, чи буде вона відчувати себе щасливою. Щоб вибір професії не став помилковим, фахівці служби зайнятості радять проходити профорієнтаційне тестування.

Саме за допомогою тестів можна визначити професійні нахили, здібності та індивідуально-психологічні особливості людини і в результаті спрогнозувати її успішність у тих чи інших сферах діяльності та конкретних професіях. Проходити тестування у процесі прийняття рішення щодо вибору професії потрібно декілька разів, а вперше зацікавитися цим питанням варто у 14 років.

Консультація з фахівцем щодо вибору професії важлива у будь-якому віці, особливо, коли професійна стежина обирається вперше. Так, у Богодухівському районному центрі зайнятості на постійній основі надаються безкоштовні профорієнтаційні послуги учням загальноосвітніх навчальних закладів, в тому числі за допомогою тестів.

13 грудня 2017 року заступник начальника відділу  Богодухівського районного центру зайнятості  Філіпова О.В. провела профорієнтаційний захід «Твій вибір – твоє майбутнє» для учнів 9-го класу Богодухівського ліцею №3. На заході Олена Володимирівна ознайомила старшокласників із соціальними послугами, які надає служба зайнятості молоді, обговорила умови  вибору майбутньої професії, розглянула сучасний ринок праці, презентувала робітничі професії. Усі бажаючі отримали індивідуальні консультації  щодо мотивів вибору певного фаху та пройшли комп’ютерне діагностичне тестування щодо вибору професії.

Тож, шановні учні, якщо у Вас є бажання підійти до вибору професії з позиції дорослої людини, не гайте часу, навіть, якщо до закінчення школи Вам залишається ще 2 роки.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.