internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 23

Пожежу ліквідовано.

Богодухівський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області повідомляє, що 26.11.2019 року на території м.Богодухова, на відкритій території від міського ставу “Копань” вздовж правого берега р. Мерло в напрямку с. Заброди, горів очерет на площі 2га. Причина пожежі — необережне поводження з вогнем. Пожежу було ліквідовано о 12 годині 45 хвилин силами двох відділень 51-ДПРЧ м. Богодухів ГУ ДСНС України у Харківській області.

Богодухівський РВ Головного управління ДСНС України у Харківській області вкотре закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки на відкритих територіях, не провокуйте пожежі у природних екосистемах! Адже частіше за все, пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей: спричинити пожежі житлових будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісових насаджень.

Пам’ятайте, що лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас від біди і страждань, що приносять пожежі. Будьте пильними та у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером Служби порятунку «101».

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.