Позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

13 травня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь у позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району з питання щодо підтверджених у районі випадків захворювання на COVID-19.

Як зазначив голова районної державної адміністрації Анатолій Рисцов, лабораторно підтверджено 2 випадки захворювання на COVID-19 – у мешканців с. Крисине та с. Первухинка.

На засіданні комісії прийняте рішення, щодо проведення протиепідемічних заходів в цих населених пунктах, а саме: проведення дезінфекції приміщень, де перебували хворі, виявлення контактних осіб та забезпечення їх самоізоляції.