Позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району

13 липня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь у позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району з питання щодо поточної епідемічної ситуації на території Богодухівського району.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року № 588 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392» на період дії карантину на території району забороняється:

- діяльність закладів культури з наповненістю понад 50 відсотків стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури;

- робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів

господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів,

закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Разом з тим залишаються послаблення карантинних заходів, визначених попередніми рішеннями комісії при посилені контролю за дотриманням протиепідемічних заходів.

У разі невідповідності епідемічної ситуації в районі критеріям визначеним постановою Кабінету Міністрів України протягом трьох днів поспіль місцевою комісію буде прийняте рішення про посилення протиепідемічних заходів — зазначив голова районної державної адміністрації Анатолій Рисцов.