internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 24

Позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району

13 липня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь у позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району з питання щодо поточної епідемічної ситуації на території Богодухівського району.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року № 588 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392» на період дії карантину на території району забороняється:

- діяльність закладів культури з наповненістю понад 50 відсотків стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури;

- робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів

господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів,

закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Разом з тим залишаються послаблення карантинних заходів, визначених попередніми рішеннями комісії при посилені контролю за дотриманням протиепідемічних заходів.

У разі невідповідності епідемічної ситуації в районі критеріям визначеним постановою Кабінету Міністрів України протягом трьох днів поспіль місцевою комісію буде прийняте рішення про посилення протиепідемічних заходів — зазначив голова районної державної адміністрації Анатолій Рисцов.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.