buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 2

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Богодухівської міської ради

 

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій Богодухівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради: «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна населених пунктів Богодухівської міської ради(нова редакція).

Розробник проекту рішення Богодухівська міська рада.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу протягом 5-ти днів будуть розміщені на веб-порталі Богодухівської міської ради www. bogodukhiv-rada.gov.ua в розділі регуляторної політики та   в приміщенні міської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця у письмовому вигляді за адресами: м.Богодухів, пл.Соборностіа,2; тел. 3-21-07, bogspp@ukr.net

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.