ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Богодухівської міської ради

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій Богодухівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради: «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна населених пунктів Богодухівської міської ради(нова редакція).

Розробник проекту рішення Богодухівська міська рада.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу протягом 5-ти днів будуть розміщені на веб-порталі Богодухівської міської ради www. bogodukhiv-rada.gov.ua в розділі регуляторної політики та   в приміщенні міської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця у письмовому вигляді за адресами: м.Богодухів, пл.Соборностіа,2; тел. 3-21-07, bogspp@ukr.net