internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 6

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Богодухівської міської ради

 

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій Богодухівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради: «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна населених пунктів Богодухівської міської ради(нова редакція).

Розробник проекту рішення Богодухівська міська рада.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу протягом 5-ти днів будуть розміщені на веб-порталі Богодухівської міської ради www. bogodukhiv-rada.gov.ua в розділі регуляторної політики та   в приміщенні міської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця у письмовому вигляді за адресами: м.Богодухів, пл.Соборностіа,2; тел. 3-21-07, bogspp@ukr.net

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.