internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 37

Порядок реєстрації РРО та взяття його на облік в територіальному органі Міндоходів

Кожен РРО, який суб`єкт господарювання використовує при здійсненні розрахунків, повинен бути зареєстрований та взятий на облік у відповідному органі Міндоходів. Така реєстрація та взяття на облік реєстратора розрахункових операцій здійснюється безоплатно не пізніше двох робочих днів з моменту подання усіх необхідних документів. А взяття на облік — у день подання суб’єктом господарювання документів.

Для реєстрації реєстратора розрахункових операцій суб`єкт господарювання (СГ), по – перше, подає заяву у довільній формі. У заяві зазначається сфера застосування та реквізити РРО: модифікація, заводський номер, версія програмного забезпечення, виробник або постачальник, дата виготовлення.

По — друге, до заяви додаються документи, визначені Порядком реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000р. №614 із змінами і доповненнями (далі — Порядок), та їх копії, завірені підписом керівника і печаткою СГ — юридичної особи або особистим підписом СГ — фізичної особи.

 При цьому, у зв’язку із змінами, внесеними Законом України від 7 квітня 2011 року №3205-VI ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи — підприємця”, який набрав чинності 07.05.11, до заяви про реєстрацію РРО замість копії свідоцтва додається виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Оригінали всіх документів повертаються СГ, а копії залишаються в органі Міндоходів.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2014 року, відповідно із змінами, внесеними Законом України від 06.12.12р. № 5518-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів», будуть реєструватися лише РРО які створюють контрольну стрічку в електронній формі, та електронні таксометри, автомати з продажу товарів (послуг) та реєстратори розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти.

Про реєстрацію РРО суб`єкту господарювання надається довідка, другий примірник якої залишається в органі Міндоходів.

Протягом п’яти робочих днів з моменту отримання довідки про резервування фіскального номера РРО СГ повинен забезпечити переведення реєстратора розрахункових операцій у фіскальний режим роботи, занесення фіскального номера РРО до фіскальної пам’яті та опломбування РРО в центрі сервісного обслуговування у відповідності до розділу 3 Порядку.

Згідно із п. 2.8 розділу 2 Порядку узяття РРО на облік в органі Міндоходів за місцезнаходженням господарської одиниці здійснюється при поданні СГ реєстраційного посвідчення на РРО.

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.