internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 22

«ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАСИЛЬСТВА У СІМ’Ї – ОСНОВА РОЗВИНУТОГО СУСПІЛЬСТВА»

      З 25 листопада 2018 року до 10 грудня 2018 року в усіх регіонах України проходить акція «16 днів проти насильства». В рамках її проведення та спираючись на Угоду про співробітництво у Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар «Попередження насильства у сім’ї – основа розвинутого суспільства» за участі соціальних партнерів служби зайнятості.

У заході взяли участь начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ Філіпова О.В.,  фахівець із соціальної роботи Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Остахова Ю.О., головний спеціаліст відділу контролю управління соціального захисту населення Богодухівської РДА Дорошенко Т.П.,  безробітні громадяни.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ Філіпова О.В. презентувала безробітним мету проведення семінару, розповіла про послуги служби зайнятості та наголосила на необхідності ознайомлення безробітних громадян з проблемою насильства та попередження насилля в їх сім’ях.

Фахівець із соціальної роботи Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Остахова Ю.О., провела відеолекторій для безробітних на тему «Зупинимо насильство разом!», головний спеціаліст відділу контролю управління соціального захисту населення Богодухівської РДА Дорошенко Т.П., розповіла учасникам куди звертатись за допомогою в разі вчинення насилля над ними та їх знайомими і яку допомогу вони отримають.

Під час заходу учасники отримали детальну інформацію щодо різновидів насильства, проінформовані про зміни у законодавстві, координати організацій, до яких можна звернутися у разі виникнення складної ситуації пов’язаної з насильством. Всі учасники отримали інформаційні буклети та листівки.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.