ПОЛОЖЕННЯ про встановлення персональних стипендій міської ради «Надія Богодухова»

до рішення виконавчого комітету

міської ради

від 28.12.2017 року № 282

ПОЛОЖЕННЯ

про встановлення персональних стипендій Богодухівської міської ради «Надія Богодухова» творчій та обдарованій учнівській молоді

I. Загальні положення

1.1. Персональні стипендії Богодухівської міської ради «Надія Богодухова» творчій та обдарованій учнівській молоді (далі — стипендії) встановлюються з метою морального та матеріального стимулювання творчої та обдарованої учнівської молоді, яка проживає на території Богодухівської міської ради.

1.2. Стипендії призначаються учням закладів загальної середньої освіти, вихованцям Центру дитячої та юнацької творчості, вихованцям КОМУНАЛЬНОГО ПОЧАТКОВОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО МИСТЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БОГОДУХІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ім.В.Т.БОРИСОВА», учасникам клубних формувань комунального закладу Богодухівської районної ради «Районний будинок культури», вихованцям Комунального закладу Богодухівської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа» у трьох номінаціях:

- «Інтелектуальний потенціал Богодухова» (учні 9-11 класів),

-  «Мистецький потенціал Богодухова» (діти з 10 до 18 років),

- «За значні спортивні досягнення»  (учні з 10 до 18 років).

1.3. Стипендії призначаються один раз на рік — у січні поточного року за підсумками минулого року та виплачуються в розмірі 400,0 грн. кожному щомісяця.

Кількість персональних стипендій — 6 (по 2 у кожній номінації).

II. Мета та основні завдання

2.1. Основною метою призначення стипендій є стимулювання навчальної, спортивної діяльності, розвитку мистецьких обдарувань та підтримка обдарованої молоді, які зареєстровані та постійно проживають на території Богодухівської міської ради.

2.2. Критерії відбору кандидатів на призначення  стипендій:

- відмінне навчання протягом 2-х попередніх семестрів;

- отримання призових місць у ІІ, ІІІ і ІV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін;

- перемога в конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук;

- участь та перемога у обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах та фестивалях;

- здобуття високих спортивних результатів у змаганнях, спартакіадах, турнірах;

- активна громадська позиція  у житті навчального закладу та міста.

2.3. Кандидати на отримання стипендій висуваються відділом освіти Богодухівської районної державної адміністрації, сектором у справах молоді та спорту Богодухівської районної державної адміністрації, сектором культури Богодухівської районної державної адміністрації на підставі подання Богодухівському міському голові, копії нагород (дипломів, сертифікатів, грамот), копії паспорта, копії свідоцтва про народження, довідки про реєстрацію місця проживання особи, переможці подають реквізити банку та ідентифікаційний код.

2.4. Стипендії призначаються щорічно у січні рішенням виконавчого комітету Богодухівської міської ради на підставі протоколу засідання організаційного комітету з присудження вищезазначених стипендій.

2.5. Склад організаційного комітету з присудження  стипендій затверджується рішенням виконавчого комітету Богодухівської міської ради.

2.6. Одній і тій же особі стипендія може встановлюватися не більше двох років підряд за умови, якщо ця особа показала нові досягнення і потребує соціального захисту.

III. Фінансування

3.1. Фінансування витрат на виплату стипендій здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.

3.2. Виплата стипендій здійснюється на підставі рішення виконавчого комітету Богодухівської міської ради «Про виплату персональних стипендій Богодухівської міської ради «Надія Богодухова» творчій та обдарованій учнівській молоді за підсумками  попереднього року централізованою бухгалтерією Богодухівської міської ради.

Керуючий справами виконавчого комітету Богодухівської міської ради                               А.Щербак

Мальована О.

до рішення виконавчого комітету міської ради

від 28.12.2017 року № 282

Склад

організаційного комітету з присудження

персональних стипендій Богодухівської міської ради «Надія Богодухова»

творчій та обдарованій учнівській молоді

1. Мальована Ольга Анатоліївна
 - заступник міського голови, голова оргкомітету

2. Зіньковська Зоя Миколаївна- секретар міської ради, член виконкому;

3. Волошко Алла Миколаївна- завідувач сектору культури Богодухівської районної державної адміністрації (за згодою);

4. Беспалько Оксана Олексіївна- завідувач районного методичного кабінету при відділі освіти Богодухівської районної державної адміністрації (за згодою);

5. Клочко Людмила Володимирівна- завідувач сектору у справах молоді та спорту Богодухівської районної державної адміністрації (за згодою);

6. Рубан Михайло Єгорович- директор дитячо-юнацької спортивної школи  Богодухівської районної ради (за згодою)

7. Рубан Дмитро Олександрович- директора КПСМНЗ «БОГОДУХІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ім.В.Т.БОРИСОВА» (за згодою)

8. Тронько Наталія Ігорівна- директор Богодухівського центру дитячої та юнацької творчості (за згодою)

9. Бутильська Марина Леонідівна- депутат Богодухівської міської ради.

Керуючий справами виконавчого комітету Богодухівської міської ради                                      А.Щербак

Мальована О.