Положення про пільги для інвалідів по зору

Затверджено рішенням міської ради від 22.02.2013 №1204-VI

(ХХІХ СЕСІЯ VIСКЛИКАННЯ) ЗІ ЗМІНАМИ

рішення міської ради від 07.11.2014 №2022-VI

(ХLІХ СЕСІЯ VIСКЛИКАННЯ)

Положення

про надання інвалідам по зору I групи, які не користуються іншими пільгами з оплати за спожиті комунальні послуги, 25% знижки на оплату за електроенергію, природний газ, послуги водопостачання

1. Це Положення визначає умови призначення та порядок надання інвалідам по зору I групи щомісячної адресної безготівкової знижки в розмірі 25% для відшкодування витрат на оплату за електроенергію, природний газ, послуги водопостачання і водовідведення, квартирної плати та виплату компенсації на придбання твердого палива за рахунок міського бюджету.

2. Знижка інвалідам по зору I групи надається незалежно від виду житла чи форми власності на нього.

3. Відшкодування витрат на оплату за електроенергію, природний газ, послуги водопостачання і водовідведення, квартирної плати та виплату компенсації на придбання твердого палива буде проводитися лише тим інвалідам по зору I групи, які не користуються іншими пільгами з оплати за електроенергію, природний газ, послуги водопостачання і водовідведення, квартирної плати та виплату компенсації на придбання твердого палива.

4. Знижка надається:

- відповідно до соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги, установлені постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування»;

-  а також в межах норм, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

5. Знижка надається на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, крім випадків, коли це не передбачається чинним законодавством.

6. Для отримання знижки інваліди по зору Iгрупи подають до централізованої бухгалтерії міської ради та підприємств-надавачів послуг такі документи:

- заяву;

- копію паспорта;

- копію ідентифікаційного коду;

- копію довідки МСЕК про інвалідність;

- довідку про склад сімї.

7. Для отримання компенсації на придбання твердого палива інваліди по зору I групи подають до централізованої бухгалтерії міської ради, крім документів, вказаних у п.5 цього Положення, довідку про те, що вони не користуються іншими видами опалення.

8. Пільги щодо оплати за користування електроенергією в гаражах і дачних будинках не надаються, за винятком, коли споруди знаходяться на присадибних ділянках за місцем проживання та мають єдиний прилад обліку.

9. Знижка призначається на одне жиле приміщення за місцем реєстрації отримувача пільг за умови фактичної оплати послуг за попередній період. У разі наявності заборгованості з платежів за житлово-комунальні послуги знижка призначається за умови укладання угоди між наймачем (власником) і підприємством — надавачем послуг про погашення цієї заборгованості.

10. Знижка, передбачена цим Положенням, надається підприємствами – надавачами послуг за рахунок власних коштів з наступним відшкодуванням їх з міського бюджету.

11. Підприємства — надавачі послуг щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним, подають централізованій бухгалтерії міської ради відповідні документи на погоджену загальну суму витрат у чотирьох примірниках.

12. Персональну відповідальність за достовірність і законність сум нарахувань для компенсації за надані послуги несуть керівники і головні бухгалтери підприємств – надавачів послуг.

13. Витрати підприємствам – надавачам послуг покриваються централізованою бухгалтерією міської ради на підставі розрахунків, поданих цими організаціями, шляхом перерахування коштів, передбачених у міському бюджеті на соціальний захист населення, на їх рахунки в установах банку.

Секретар міської ради                                З.Зіньковська