buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Нарада з представниками німецького банку KfW

24 січня 2019 року у приміщення міської ради під головуванням міського голови Голуба М.В., за участі голови Богодухівської районної ради Панова С.Ф., помічника народного депутата  України Немировського А.В. -Столяренко Т.М., директора спілки підприємців Харківської області Бурейко Т.В., директора Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Кадигроба С.В. та представників німецького банку KfW відбулася плідна робоча нарада з питання будівництва очисних споруд у с.Семенів Яр Богодухівського району. Були обговорені шляхи подальшої співпраці щодо співфінансування з німецького банку KfW або залучення інших європейських інвесторів для організації будівництва каналізаційної системи та очисних споруд у м.Богодухові.

Висловлюємо подяку не байдужим громадянам нашого міста – Оксеничу В., Зирянову Ю., Дехтярь А., які взяли участь в обговоренні вказаних питань.