internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 6

Планове знеструмлення!!!

Богодухівський районний відділ АТ “Харківобленерго” повідомляє, що в зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту повітряних ліній та трансформаторних підстанцій будуть знеструмлені наступні населені пункти та вулиці: з 9-00 до 17-00 години.

За додатковою інформацією та з питань позапланових відключень звертайтеся до оператора кол-центру АТ “Харківобленерго” за телефонами:

057-34-24-413, 050-05-40-413, 067-23-40-413.

 

Дата ремонту

Найменування населеного пункту, найменування вулиці

01.06.20 с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Куп’єваха: вул.Шляхова;

с.П-Микитівка: вул.Соснова;

с.Павлівка: вул.Дубове;

с.Кручик: вул.Залужанська.

02.06.20 с.Горького: вул.Горького, вул.Миру;

с.Ріпки;

с.П-Микитівка: вул.Робоча, вул.Гутянська, пров.Робочий;

с.Гути: вул.Дружби, пров.Дружби;

с.Крисине;

с.Гавриші.

03.06.20 с.Шарівка;

с.Губарівка: вул.Спортивна, вул.Гутянська, вул.Новоселівська, вул.8 Березня, пров.Зелений;

04.06.20 м.Богодухів: вул.8 Мех.корпусу, пров.8 Мехкорпусу, вул.Новоселівська, вул.Піщана, вул.Мічуріна, вул.Молокова, вул.Пушкіна, пл.Героїв Чорнобиля; пров.Сковороди, вул.Українська;

с.Заброди;

с.В-Івани;

с.С.Яр;

м.Богодухів: вул.Мусійчанська, вул.Оверченко, пр.Оверченко, пр.Харківський, вул.Харківська, вул.Суворова, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Гетьмана, вул.Благовіщенська, вул.Підлісна, вул.Харківська набережна, вул.Поповича;

05.06.20 с.Першотравневе (Карлівка);

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Губарівка вул.Новоселівська, пров.Зелений;

м.Богодухів: вул.Привокзальна слобідка, вул.Охтирська, пров.Краснокутський, вул.Байдукова, пров.П’ятикутний, вул.Чкалова, пров.Чкалова, пров.Охтирський, пров.Зоряний;

09.06.20 с.Шарівка: вул.Б.Хмельницького, вул.Ємця, вул.Молодіжна, вул.Фіалковського;

с.Горького: вул.Горького, вул.Миру;

с.Куп’єваха;

с.П-Микитівка;

с.Губарівка: вул.Північна;

с.Крисине;

с.Гавриші.

10.06.20 с.Першотравневе (Карлівка);

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Гути: вул.Дружби, пров.Дружби;

с.Куп’єваха;

с.П-Микитівка;

с.Губарівка: вул.Північна;

м.Богодухів: вул.8 Мех.корпусу, пров.8 Мехкорпусу, вул.Новоселівська, вул.Піщана, вул.Мічуріна, вул.Молокова, вул.Охтирська, пров.Краснокутський, вул.Байдукова, пров.П’ятикутний, вул.Чкалова, пров.Чкалова, пров.Охтирський, вул.Ломоносова, вул.Заводська, пров.Заводський, вул.Шевченка, пров.Вокзальний, вул.Веселкова, пров.Зоряний, вул.Кривоносова;

11.06.20 м.Богодухів: вул.Пушкіна, вул.Міліцейська;

с.Максимівка;

с.П-Микитівка: вул.Робоча, вул.Гутянська, пров.Робочий;

12.06.20 м.Богодухів: вул.Пушкіна, пл.Героїв Чорнобиля; пров.Сковороди, вул.Українська, вул.Ломоносова, пров.Ломоносова, пров.Заводський;

с.Горького: вул.Горького, вул.Миру;

с.Заброди;

с.В-Івани.

15.06.20 с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Куп’єваха;

с.П-Микитівка;

с.Губарівка: вул.Північна;

16.06.20 с.Шарівка: вул.Б.Хмельницького, вул.Ємця, вул.Молодіжна, вул.Фіалковського;

с.Губарівка: вул.Новоселівська, пров.Зелений;

с.Куп’єваха: вул.Шляхова;

с.Крисине: вул.Набережна, вул.Робоча.

17.06.20 с.Ріпки;

с.Горького: вул.Горького, вул.Миру;

с.П-Микитівка: вул.Робоча, вул.Гутянська, пров.Робочий;

с.Губарівка: вул.Спортивна, вул.Гутянська, вул.Новоселівська, вул.8 Березня;

м.Богодухів: вул.Охтирська, пров.Краснокутський, вул.Байдукова, пров.П’ятикутний, вул.Чкалова, пров.Чкалова, пров.Охтирський, вул.Ломоносова, вул.Заводська, пров.Заводський, вул.Шевченка, пров.Вокзальний, вул.Веселкова, пров.Зоряний, вул.Кривоносова.

18.06.20 с.Ріпки;

с.В-Івани;

с.Заброди;

м.Богодухів: вул.Веселкова, вул.Залізнична, пров.Круглий, пров.Тельмана, пров.Сонячний, вул.Ломоносова, вул.В.Сахно;

19.06.20 с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.П-Микитівка: вул.Робоча, вул.Гутянська, пров.Робочий, вул.Соснова;

с.Ів.Шийчино.

22.06.20 с.Шарівка: вул.Б.Хмельницького, вул.Ємця, вул.Молодіжна, вул.Фіалковського;

с.Губарівка: вул.Спортивна, вул.Гутянська, вул.Новоселівська, вул.8 Березня, вул.Шкільна, вул.Сільська, вул.Нагорна, вул.Харківська;

23.06.20 м.Богодухів: пров.Круглий, пров.Тельмана, пров.Сонячний, вул.Ломоносова, вул.В.Сахно, вул.8 Мех.корпусу, пров.8 Мехкорпусу, вул.Новоселівська, вул.Піщана, вул.Мічуріна, вул.Молокова;

с.П-Микитівка: вул.Робоча, вул.Гутянська, пров.Робочий, вул.Соснова;

с.Крисине: вул.Набережна, вул.Робоча.

24.06.20 с.Шарівка: вул.Б.Хмельницького, вул.Ємця, вул.Молодіжна, вул.Фіалковського;

с.П-Микитівка: вул.Робоча, вул.Гутянська, пров.Робочий;

с.Павлівка;

с.Кручик;

м.Богодухів: вул.Привокзальна слобідка;

с.С.Яр.

25.06.20 с.Губарівка: вул.Новоселівська, пров.Зелений;

с.Гути: вул.Дружби, пров.Дружби.

26.06.20 с.Максимівка;

с.В-Івани;

с.Губарівка: вул.Шкільна, вул.Сільська, вул.Нагорна, вул.Харківська;

30.06.20 с.Шарівка: вул.Б.Хмельницького, вул.Ємця, вул.Молодіжна, вул.Фіалковського;

с.Ріпки;

с.Куп’єваха.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.