internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 38

Підприємцям-спрощенцям варто уважно заповнювати документи

З 1 січня цього року працівники податкових інспекцій Міндоходів мають право застосовувати штрафні санкції за неправильне заповнення Книг обліку доходів та доходів і витрат, які ведуться платниками податків, що працюють на спрощеній системі оподаткування.

 Мораторій на застосування штрафів за неправильне ведення звітності закінчився у зв’язку з тим, що у Перехідних положеннях Податкового кодексу України чітко передбачено його термін – протягом 2012 року.

 Нагадаємо, що мораторій на застосування штрафів протягом минулого року було запроваджено Законом України від 24.05.2012 року № 4834 «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо удосконалення деяких податкових норм» як захід адаптації представників бізнесу до роботи в умовах Податкового кодексу. Він стосувався лише платників єдиного податку і передбачав незастосування штрафів у випадку порушення порядку обчислення, правильності заповнення податкових декларацій платників єдиного податку і повноти сплати сум єдиного податку у 2012 році.

 Отож, Головне управління Міндоходів у Сумській області закликає підприємців-спрощенців сумлінно ставитися до обов’язку заповнення документів, що підтверджують доходи і витрати. Консультації фахівців із зазначених питань можна отримати в центрах обслуговування платників податків.

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.