internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 33

Підняття Олімпійського прапора

 06 лютого 2018 року міський голова Микола Голуб взяв участь в урочистому піднятті Державного Прапора України та Олімпійського прапора, з нагоди відкриття XXIII зимових Олімпійських ігор, на знак єдності з українськими спортсменами, за яких вболіватиме і Богодухівщина.

Проведення змагань з 15 зимових видів спорту було оголошено в рамках зимових Олімпійських ігор 2018 року, які відбуватимуться з 9 до 25 лютого 2018 року. Вісім видів належать до льодових: бобслейсанний спортскелетонхокей з шайбоюфігурне катанняковзанярський спортшорт-трек і керлінг, а решту лижні змагання: гірськолижний спортсноубордингфристайлбіатлонлижні перегони, стрибки з трампліна та лижне двоборство.

Очільник міста привітав  всіх спортсменів  із зимовими Олімпійськими Іграми, які офіційно стартують 9 лютого у Південній Кореї. «Ми  віримо у велике майбутнє олімпійського руху в Україні, якому належить незаперечна роль у вихованні гармонійного, загартованого покоління,  . Саме діти, які займаються спортом, визначають майбутнє нашої держави.    Також Микола Вікторович висловив впевненість, що Президент України Петро Порошенко , Уряд України та губернатор Харківської області Світлична Ю. О. й надалі максимально сприятимуть розвитку спорту  .

Почесне право підняття прапорів надано кращим спортсменам Родіону Шерстюку, дворазовому Чемпіону України з таеквондо ІТФ, багаторазовому Чемпіону України таеквондо та кікбоксінгу, кандидату у майстри спорту України, Єрмолову Артему, срібному призеру Чемпіонату України з легкої атлетики зі стрибків у висоту.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.