buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 15

Підняття Олімпійського прапора

 06 лютого 2018 року міський голова Микола Голуб взяв участь в урочистому піднятті Державного Прапора України та Олімпійського прапора, з нагоди відкриття XXIII зимових Олімпійських ігор, на знак єдності з українськими спортсменами, за яких вболіватиме і Богодухівщина.

Проведення змагань з 15 зимових видів спорту було оголошено в рамках зимових Олімпійських ігор 2018 року, які відбуватимуться з 9 до 25 лютого 2018 року. Вісім видів належать до льодових: бобслейсанний спортскелетонхокей з шайбоюфігурне катанняковзанярський спортшорт-трек і керлінг, а решту лижні змагання: гірськолижний спортсноубордингфристайлбіатлонлижні перегони, стрибки з трампліна та лижне двоборство.

Очільник міста привітав  всіх спортсменів  із зимовими Олімпійськими Іграми, які офіційно стартують 9 лютого у Південній Кореї. «Ми  віримо у велике майбутнє олімпійського руху в Україні, якому належить незаперечна роль у вихованні гармонійного, загартованого покоління,  . Саме діти, які займаються спортом, визначають майбутнє нашої держави.    Також Микола Вікторович висловив впевненість, що Президент України Петро Порошенко , Уряд України та губернатор Харківської області Світлична Ю. О. й надалі максимально сприятимуть розвитку спорту  .

Почесне право підняття прапорів надано кращим спортсменам Родіону Шерстюку, дворазовому Чемпіону України з таеквондо ІТФ, багаторазовому Чемпіону України таеквондо та кікбоксінгу, кандидату у майстри спорту України, Єрмолову Артему, срібному призеру Чемпіонату України з легкої атлетики зі стрибків у висоту.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.