internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 1541

Підлягають перейменуванню

Робоча  група щодо виконання окремих вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» на території Богодухівської міської ради надає уточнений перелік площ, вулиць, провулків, що підлягають перейменуванню.

Площі: Бідила, Бурлака, Кірова, Леніна.

Вулиці: Артема, Воровського, Калініна, Комсомольська, Котовського, Кривоносова, Крупської, Куйбишева, Леніна, Матюхіна, Пархоменка, Петровського, Радянська, Свердлова, Урицького, Чапаєва, Щербакова, 17 Партз’їзду, 25 Партз’їзду.

Провулки: Артема, Воровського, Дригала, Кірова, Пархоменка, Радянський, Щорса, 17 Партз’їзду.

  Робоча група просить жителів міської ради висловити свої думки щодо включення до переліку інших топонімів, а також стосовно  майбутніх нових назв вулиць. Також звертається до старожилів внести ясність, на честь якого Руднєва названо вулицю і провулок: Миколи Олександровича (1894-1918), російського революціонера, активного учасника громадянської війни, чи Семена Васильовича (1899-1943), Героя Радянського Союзу, одного із керівників партизанського руху на Україні.

Від членів робочої групи надійшла пропозиція перейменувати площу Жовтневу, вулицю Жовтневу та провулок Жовтневий. Думається, богодухівці підберуть красиві, доречні, промовисті назви і уникнуть одноманітності.

Свої пропозиції можна висловлювати на адресу міської ради письмово, за телефоном 3-20-02, на офіційному сайті міської ради.

Довідково. Відповідно до частини 6 статті 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» органи місцевого самоврядування зобов’язано «у шестимісячний строк з дня набрання чинності цим Законом… в установленому порядку перейменувати… вулиці, провулки, площі…, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму».

Символіка комуністичного тоталітарного режиму відповідно до підпункту є) пункту 4 частини 1 статті 1 включає «назви областей, районів, населених пунктів, районів у містах, скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів…, у яких використані імена або псевдоніми осіб, які обіймали керівні посади в комуністичній партії (посаду секретаря районного комітету і вище), вищих органах влади та управління СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних або автономних радянських республік, працювали в радянських органах державної безпеки, а також назви СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних або автономних радянських республік та похідні від них, назви, пов’язані з діяльністю комуністичної партії (включаючи партійні з’їзди), річницями Жовтневого перевороту 25 жовтня (7 листопада) 1917 року, встановленням радянської влади на території України або в окремих адміністративно-територіальних одиницях, переслідуванням учасників боротьби за незалежність України у XX столітті (крім назв, пов’язаних з опором та вигнанням нацистських окупантів з України або з розвитком української науки та культури)»

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.