internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 60

Перевірки дотримання вимог земельного законодавства тривають

 

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у двох кримінальних провадженнях розпочатих за ст. 197-1 КК України (самовільне  зайняття земельної ділянки), за фактами самовільного зайняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Богодухівського району.

Так, під час проведення спільного з органами земельного кадастру моніторингу, щодо стану використання земель сільськогосподарського призначення на території Сіннянської та Петропавлівської сільських рад Богодухівського району, за межами населеного пункту були встановлені факти використання земельних ділянок орієнтовною площею 20 та 10 га  відповідно за відсутності правовоустановлюючих документів. Дані ділянки оброблені та засіяні сільськогосподарськими культурами – соєю та гречкою.

Під час проведення досудового розслідування, власників або осіб які здійснювали обробку вказаних земельних ділянок встановити не представилось можливим.

Наразі Ухвалою слідчого судді Богодухівського районного суду було накладено арешт на наявні на земельних ділянках запасу – сільськогосподарські культури.

Також, з метою подальшого розпорядження майном, щодо якого не встановлено власника, було направлено листа до органів ДФС у Харківській області, щодо вжиття відповідних заходів та вирішення питання про стягнення врожаю в дохід держави.

 

Начальник Богодухівського відділу

Дергачівської місцевої прокуратури

радник юстиції                                                                                   В.Стеріоні

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.