buy Windows 10 Key microsoftwarestore nahderkring.nl

Перевірки дотримання вимог земельного законодавства тривають

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у двох кримінальних провадженнях розпочатих за ст. 197-1 КК України (самовільне  зайняття земельної ділянки), за фактами самовільного зайняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Богодухівського району.

Так, під час проведення спільного з органами земельного кадастру моніторингу, щодо стану використання земель сільськогосподарського призначення на території Сіннянської та Петропавлівської сільських рад Богодухівського району, за межами населеного пункту були встановлені факти використання земельних ділянок орієнтовною площею 20 та 10 га  відповідно за відсутності правовоустановлюючих документів. Дані ділянки оброблені та засіяні сільськогосподарськими культурами – соєю та гречкою.

Під час проведення досудового розслідування, власників або осіб які здійснювали обробку вказаних земельних ділянок встановити не представилось можливим.

Наразі Ухвалою слідчого судді Богодухівського районного суду було накладено арешт на наявні на земельних ділянках запасу – сільськогосподарські культури.

Також, з метою подальшого розпорядження майном, щодо якого не встановлено власника, було направлено листа до органів ДФС у Харківській області, щодо вжиття відповідних заходів та вирішення питання про стягнення врожаю в дохід держави.

Начальник Богодухівського відділу

Дергачівської місцевої прокуратури

радник юстиції                                                                                   В.Стеріоні