Перевірка стану виконання карантинних заходів

22 березня 2020 року, комісією Богодухівської міської ради разом з представниками Богодухівського РВ НП здійснено перевірку карантинних заходів, пов’язаних з запобіганням поширенню коронавірусу COVID-19 в нашому місті.
Нагадуємо, що на сьогоднішній день Постановою КМУ 211 від 11.03.2020 зі змінами внесеними Постановою КМУ 215 від 16.03.2020 року “Про запобігання поширенню на території Українигострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»
ЗАБОРОНЕНО з 17.03.2020 року:
роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.
ДОЗВОЛЕНО роботу:
роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Шановні богодухівці!

Не ставте під загрозу своє здоров’я  та здоров’я ваших близьких!

Всіма способами пропагуйте домашній режим!

Не допускайте паніки та стежте за оновленнями офіційних джерел інформації!