internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 664

Переможці «Зірниці» в Едемі

16.05.2013 року переможці міського конкурсу «Зірниця» -учні медичного коледжу, представники Богодухівської районної громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність» та міської ради відвідали справжній Едем -Харківський гольфклуб, за підтримки депутата Харківської обласної ради Усенка Олега Вікторовича. Поле загальною площею близько 30 га —стало справжнім Едемом для богодухівці, що вперше побували в гольфклубі. Зелені  акуратно скошені поля для гри , свіжий подих лагідного вітерка, спів пташок , дзюрчання струмків , привітні обличчя персоналу клубу  сприяли позитивним емоціям та відповідному настрою. Олег Вікторович особисто показав майстер клас гри у гольф та запропонував кожному пройти «гольф-клініку»( практично ознайомитися з азами гри ). Після чого на електромобілях  проїхали 9 полів та оглянули 18 лунок ,в які намагалися вцілити шарами.Пізнавальна та цікава була екскурсія до музею клубу, де екскурсанти ознайомилися з історією гольфу , його Президентом та нагородами клубу.Закінчилась поїздка смачним ланчем у барі клубу , де всіх почастували фірмовими смачними  сендвічами , фруктами та  напоями.

команда медичного коледжу в музеї клубу

Шановний Олеже Вікторовичу , висловлюємо Вам подяку за підтримку , особистий внесок в розвиток та виховання нашої молоді , пропаганду здорового способу життя серед молодого покоління. Саме вас ми можемо назвати депутатом і від народу , і для народу!

гольф клініка

 

 

 

 

 

 

під час «гольф-клініки»

машина для збору шарів з поля

 

 

 

 

 

поле гольф клуба

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.