ПЕРЕЛІК

Переглядiв: 224

ПЕРЕЛІК

 рішень із земельних питань

 Про скасування рішень міської ради -1

 1. Про скасування рішення Богодухівської міської ради від 20.06.2012 №819-VI

«Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)  та складання документів ,що посвідчують право власності на присадибну земельну ділянку, що розташована по вул.Байдукова ,23, гр.Степановій Наталії Федорівні» (XVII сесія  VI скликання)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою -2

 1. Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Оверченка ,для  будівництва, обслуговування індивідуального гаражу  гр.Дерегусу Руслану Миколайовичу .
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров. Кленівський,11  з подальшою передачею в оренду для експлуатації та обслуговування нерухомого майна гр. Клочко Ларисі Олександрівні.

Про внесення змін до рішень сесій-2

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.09.2014 № 1978 «Про виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки з визначенням часток для ведення садівництва,розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Оверченка».
 2. Про внесення змін до рішення сесії Богодухівської міської ради від 27.09.2013 №1538–VI «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування адміністративної будівлі, розташованої в м.Богодухові по вул. Червоній,1, прокуратурі Богодухівського району» (XXXVI сесія VI скликання)

 

Про передача у власність земельної ділянки -1

 1. Про  передачу у власність  земельної ділянки, розташованої за адресою: м.Богодухів  вул.Ломоносова,9

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки -8

 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Леніна,153, гр. Пущиній Людмилі Вікторівні, Капиці Сергію Вікторовичу. 
 2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Байдукова, 23, гр. Степановій Наталії Федорівні,Степанову Андрію Миколайовичу. 
  1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Котовського,26, гр. Бондар  Валентині Семенівні.
  2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с.Паляничники, вул.Паляничники,33, гр.Забєліній Олені Агакуліївні
  3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Шкільна,16, гр. Проценку Віталію Яковичу
  4.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.Харківський,12, гр. Домнічу Павлу Васильовичу
  5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров. Радянський,9, гр. Сендецькій Ганні Іллівні.
  6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Артема,26, гр.Зезекало Ганні Василівні

 

                           Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення -4

14.Про продаж забудованої земельної ділянки із земель житлової та громадської  забудови,  гр.Стеріоні Ларисі Анатоліївні  для обслуговування будівлі магазину, яка розташована за адресою: м.Богодухів,   вул. Кооперативна,6.

15Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади несільськогосподарського призначення, що надана в оренду Лялекову Олегу Леонідовичу  для обслуговування будівлі магазину, яка розташована за адресою: м. Богодухів, пл. Кірова,9

16Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади

несільськогосподарського призначення, що надана в оренду гр. Кузьменку Роману Михайловичу для обслуговування будівлі магазину, яка розташована за адресою: м. Богодухів, пл. Кірова,36

17Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади несільськогосподарського призначення, що надана в оренду гр. Луценку Олександру Михайловичу для обслуговування нежитлової будівлі модуля ОКСК , яка розташована за адресою: м. Богодухів, вул.Шевченка,14-А

                                        Включення до переліку     продажу  – 1

18.Про включення до переліку продажу земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна, несільськогосподарського призначення, земельної  ділянки для обслуговування нежитлових   будівель, розташованої за адресою: м. Богодухів вул. 8-го Мехкорпусу, 1/3, гр.Нечитайло Валентині Самійлівні.

Надання в оренду земельної  ділянки -1

19. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі(прохідної) ,що розташована за адресою : м. Богодухів вул. Котовського,4 гр.Несюк Лідії Миколаївни

                           Додаткові питання що виносяться на сесію.

 

1.   Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Пісчана ,3 для  будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських споруд, та для ведення садівництва зі зміною цільового призначення гр.Чуйко Марії Іванівні .

      2. Про продаж забудованої земельної ділянки несільскогосподарського призначення, що надана в оренду ТОВ «ХАРКІВ-КАПІТАЛ» для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства , яка розташована за адресою: м.Богодухів,   вул. Пушкіна,85.

     3. Про продаж забудованої земельної ділянки із земель житлової та громадської  забудови,  що відведена гр.Гончаренко Надії Михайлівні, ТОВ «БОСС КО»   для змішаного багатофункціонального використання , яка розташована за адресою: м.Богодухів,   вул. Оверченка,16.

    4 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.Вокзальний,28, гр.Павєльєву Олександру Володимировичу.

  5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Ломоносова,79, гр.Іваху Олександру Олександровичу 5.

  6. Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування малих архітектурних форм, що розташована за адресою : м. Богодухів пл. Кірова, КП «Богодухівжитло»