ПЕРЕЛІК ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ

Переглядiв: 121

 

                          Внесення змін до рішення сесії міської ради  -2

1. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 02.03.2016     № 115-VII«Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для облаштування майданчика зі штучним покриттям, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Театральна, Дитячо-юнацькій спортивній школі Богодухівської районної ради» ( VI сесія VIскликання)

2.Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 09.02.2016     № 92-VII«Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, пров.Руднева.8,Михайленко І. П.» (III сесія VIскликання)

                   Кадастровий номер -4

3. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Вокзальний,9, Гарбуз О. І.   

4. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Веселкова,68, Івах Н. Л.

5. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Лозівська,99, Цапенко Л. В.

6. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Заводська,14, Дереведмедь Т. В.

 

                        Проект землеустрою зем.ділянки -4

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр , вул.Лісова,57,    Білій Н. Ф.

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська, Бондару Р. А.  

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Зарічна,5, Саранчі А. В.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража, розташованої за адресою:м.Богодухів,вул.Шевченка, АсєєвуІ.Ю.

 

               Затвердження проекту,передача у власність земельної ділянки -2

11.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення  (землі запасу (господарські двори) , розташованої за адресою:с.Семенів Яр,  Дручинській І.В.

12. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Набережна,15, Топчію Ю. О.