ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Переглядiв: 208

                    Про скасування раніше прийнятого рішення міської ради – 2

 1. 1.      Про скасування рішення Богодухівської міської ради від 22.07.2011 р. №343-VI «Про надання    дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою   щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості ) та складання документів ,що посвідчують право власності на присадибну земельну ділянка , розташовану за адресою: м. Богодухів    вул. Оверченка, 61  гр. Новікову Костянтину Валентиновичу» (Х сесія VI скликання)
 2. 2.      Про скасування рішення Богодухівської міської ради від 14.05.2010 р. №2727-V «Про надання    дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою   щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості ) та складання документів ,що посвідчують право власності на присадибну земельну ділянка , розташовану в м. Богодухові по вул. Привокзальна Слобідка 25,  гр. Малоголовцю Михайлу Степановичу» (ХLIV сесія V скликання)

Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки – 8

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та садівництва, розташованої за адресою: м. Богодухів    вул. Оксенича, 36А,  гр. Назаренку Олександру Григоровичу.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та садівництва, розташованої за адресою: м. Богодухів      вул. Воровського,1 гр. Назаренко Любові  Олександрівні.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та садівництва, розташованої за адресою: м. Богодухів        вул. Оверченка, 61,  гр. Новікову Костянтину Валентиновичу.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та садівництва, розташованої за адресою: м. Богодухів  вул. Воровського, 10  гр. Колісніченку Івану Лукичу .
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та садівництва, розташованої за адресою: м. Богодухів   вул. Комарова, 10,  гр. Ларченку Дмитру Костянтиновичу .
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаража, розташованої за адресою: м. Богодухів      вул. Охтирська, 27/12А,  гр. Гавриленку Володимиру Васильовичу .
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаража, розташованої   за адресою: м. Богодухів      вул. Д — Бєдного ,75Б,     гр. Гавриленко Тетяні Володимирівні .

 

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд , розташованої за адресою: м. Богодухів   пров.8-го Мехкорпусу , гр. Прудникову Віктору Генадійовичу .

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки – 4

 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування адміністративної будівлі, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою:             м. Богодухів, вул. Харківська, 134 Богодухівській міжрайонній державній лабораторії ветеринарної медицини.
 2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:   м. Богодухів, пров. Вокзальний , 2, гр. Ємнадзе Марселі Отаровичу.
 3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:   м. Богодухів, вул. Пушкіна, 47, гр. Гриненку Віталію Юрійовичу.
 4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  м. Богодухів, вул. Привокзальна Слобідка, 25, гр. Мологоловцю Михайлу Степановичу.

Затвердження проекту — 5

 1.            Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів                   вул. Артема,100,  гр.  Варченку Георгію Володимировичу.
 1. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  м. Богодухів  пров. 8-го Мехкорпусу,  гр. Зіньковському В’ячеславу Олеговичу .
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування майнового комплексу що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста  Богодухівського району в особі Богодухівської районної ради що посвідчує право постійного користування на земельну ділянку , розташованої за адресою:        м. Богодухів  пров. Лікарняний 3-Б, Богодухівській районній раді Харківської області
 3. 18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування  будівель господарського призначення Богодухівському  спеціальному навчально-виховному комплексу Харківської обласної ради розташованої за адресою:  м. Богодухів , вул. Оверченка 16, Богодухівському  спеціальному навчально-виховному комплексу Харківської обласної ради  
 4. 19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі та експлуатації та обслуговування будівлі гаража, розташованої за адресою:  м. Богодухів вул.Чапаєва,5, фінансовому управлінню Богодухівської райдержадміністрації 

                                                              Оренда земельної ділянки -2

 

 1. 20.  Про передачу в оренду земельної ділянки, для обслуговування будівлі кафе з аптекою, магазином та житловим приміщенням розташованої за адресою: м. Богодухів   вул.Залізнична,6  гр.  Світличному Юрію Олександровичу.
 2. 21.  Про передачу в оренду земельної ділянки, для обслуговування будівлі магазину розташованої за адресою: м. Богодухів   Чапаєва, 12,   гр. Морозову Володимиру Вікторовичу.
 3. 22.  Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування майнового комплексу, розташованої за адресою:       м. Богодухів вул. Оверченка, 39, гр. Масліні Людмилі Іванівні