ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Переглядiв: 116

                                                       

                                              Детальний план території -2

1. Про розробку детального плану території розташованого в межах   міста Богодухова вул.Привокзальна Слобідка(зі сходу)вул.Залізнична (з півночі), землі міської ради (з півдня та заходу)

2. Про розробку детального плану території розташованого в межах   міста Богодухова: вул.Молокова(зі сходу)вул.Набережна (з півночі),русло р.Мерла (з півдня  та заходу)

                                                  Внесення змін до рішення сесії -9

3. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 26.05.201 № 174-VII   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування стадіону «Колос» з подальшою передедачею в оренду, розташованої за адресою:м.Богодухів,вул.Центральна,1А, Богодухівській районній організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства агропромислового комплексу України.  »  (VII   сесія VII скликання)

4. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 22.09.2017 № 638-VII   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Івченка, Вікторовському В. Ю.»  (XX   сесія VII скликання)

5. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 20.10.2017 № 606-VII   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд , розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Дружби, Закрутьку В. І.»  (XXI   сесія VII скликання)

6. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 15.12.2017 № 760-VII   «Про передачу в оренду земельної   ділянки для обслуговування нежитлової будівлі(яйцесклад),розташованої за адресою м.Богодухів, вул.Шевченка, Золотарьову С. К.» (XXII   сесія VII скликання)

7. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 21.07.2017 № 567-VII     «Про надання згоди на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Дружби, Кіпенку І. С.»  (XIX   сесія VII скликання)

8. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 15.12.2017 № 761-VII   «Про надання згоди на встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)  для  обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд , розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Дерегуса, Черевко Н. К.,Черевку Г. Я. »  (XXII   сесія VII скликання)

9. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 21.04.2017 № 477-VII   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів,вул.Шевченка,17, Слобожанській об’єднаній державній податковій інспекції ГУ ДВС у Харківській області »  (XVII   сесія VII скликання)

10 Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 04.07.2014 № 1888-VI   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення кладовища зі зміною цільового призначення.розташованої за адресою:м.Богодухів ,КП «Богодухівжитло» »  (XLV   сесія VI скликання)

11. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 22.09.2017 № 666-VII   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування господарчого двору, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул..Г.Сковороди,9, Комунальному підприємству «Богодухівжитло» Виконавчого комітету Богодухівської  міської ради»  (XX   сесія VII скликання)

                    Надання дозволу на розробку проекту землеустрою земельної ділянки- 7

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Центральна, Глазкову М. І.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування гаража, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Охтирська, Сергієнку С. Б.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Вокзальний, Серіку В. С.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для особистого селянського господарства, за рахунок земель сільськогосподарського призначення розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Дерегуса, Черевко Н. К.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Молокова, Комунальному закладу Богодухівської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа»

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, за рахунок земель сільськогосподарського призначення розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.8-го Мехкорпусу, Зіньковському В. О.

18 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаража, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Покровська , Попову Р. С.

Затвердження  тех документації ,передача у власність-3

19. Про передачу у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська, Шаповалу І. М.

20. Про передачу у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Дерегуса, Явтушенку Ю. Ф.

 

 

 

 

 

21 Про передачу у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Зелена, Іващенко Л. О.

                              Затвердження проекту  -2

22. Затвердження проекту щодо відведення земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству«Господар» Богодухівської районної ради     для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування ( для обслуговування нежитлової будівлі) розташованої за адресою:м.Богодухів, Харківської обл. вул.Гагаріна,1

23. Затвердження проекту щодо відведення земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству«Господар» Богодухівської районної ради     для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування ( для обслуговування нежитлової будівлі) розташованої за адресою:м.Богодухів, Харківської обл.,вул.Молодіжна,2

                           Затвердження проекту передача у власність-4

24.Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Центральна, Коноз В. В.

25.Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Шкільна, Кривошеї В. М.

26.Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Піщана, Чуйко М. І.

27 Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: с.Мусійки, пров.Благовіщенський, Гарбузу В. В.

                         Затвердження проекту передача  у постійне користування-3

28 Про затвердження проекту щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «БОГОДУХІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА  I-III СТУПЕНІВ №2» Богодухівської районної ради  для    обслуговування нежитлових будівель і споруд розташованої за адресою: м.Богодухів, Харківської обл., вул.Шевченка,33.

29. Затвердження проекту щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Богодухівському ліцею №3 Богодухівської районної ради    для обслуговування нежитлових будівель і споруд  розташованої за адресою:м.Богодухів, Харківської обл., вул.Моргунова,7А

30. Затвердження проекту щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Богодухівській гімназії №1 Богодухівської районної ради   для  обслуговування нежитлових будівель і споруд  розташованої за адресою:м.Богодухів, Харківської обл., пл.Каразіна,14

                                      Кадастровий номер -8

31. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, пров.Монастирський, Вовк О. А.

32. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська, Комишанській Р. К.

33. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Благовіщенська, Мусієнко О.П.

34. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Робітнича, Піковець Г. О.

35. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів,вул.Мусійчанська, Шитосі М. В.

36. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Успенська, Здорику М.С.,Здорику Ю. М.

37 Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, пров. Український, Остахову С.Л.

38 Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, пров.Український,А, Остахову С.Л.

                                   Передача в оренду земельної ділянки-2

39.Про передачу в оренду  земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі (аптека-магазин), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Комарова, Сурікову О. В.

40. Про передачу в оренду  земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі магазину, розташованої за адресою: м.Богодухів, площа Незалежності, Наугольниковій Г. А.

Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених    для продажу його власникам-2

41. Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, для обслуговування нежитлової будівлі - магазину, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Комарова,1»

42. Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, для обслуговування нежитлової будівлі - магазину, розташованої за адресою: м.Богодухів, площа Незалежності,3

                             Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки-1

43 .Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування пункту дрібного ТО легкових автомобілів, розташованої за адресою:  м.Богодухів, вул.Харківська, ФОП Карпову О. М.

 

 

 

 

Про  надання згоди на укладання договору суборенди земельної ділянки- 1

44. Про  надання згоди на укладання договору суборенди земельної ділянки ТОВ «ВІВОС ВІКТОРІЯ» з ТОВ «Богодухівський молзавод» для обслуговування   адміністративних та виробничих будівель розташованої за адресою: м.Богодухів пров.Харківський, 6

Про зняття заборони  на продаж або інше відчуження  -1

45.Про зняття заборони  на продаж або інше відчуження зазначеної  земельної ділянки,яка розташована за адресою: м.Богодухів, вул.Шевченка,11