ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Переглядiв: 90

                              

Визнання таким, що втратило чинність рішення сесії -2

 

1. Про визнання таким,що втратило чинність  рішення Богодухівської міської ради від 04.02.2010 №2582-VI «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу, розташованої в м.Богодухові, по вул.Заводській, гр.Назаренку В. І.»( XLI сесія V скликання).

2. Про визнання таким,що втратило чинність рішення Богодухівської міської ради  від 02.11.2012 №1037-VI «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, розташовану  за адресою:с.Мусійки,вул.Харківська, гр.Шаповалу І. М.» (XXV сесія VI скликання)

                 Про включення до переліку продажу -3

3.Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, для обслуговування нежитлової будівлі  магазину, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Незалежності.

4. Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, для обслуговування нежитлової будівлі складу, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Центральна.

5. Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, для обслуговування нежитлової будівлі кафе, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Шевченка.

Про внесення змін до рішення  міської ради-3

6. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 24.05.2003  «Про надання земельної ділянки по вул.Загорулька гр.Сівер С. А. для гаражного будівництва.»(VII   сесія XXIV скликання)

7. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 21.07.2017 № 580-VII «Про надання згоди на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів вул.Бєляєва, Щербак К. О.» (XIX   сесія VII скликання).

8. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 26.05.2016 № 170-VII   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  та обслуговування індивідуального гаража, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Шевченка, Ярошенко І. О.»  (VII  сесія VII скликання)

 Про розробку детального плану-1

9. Про розробку детального плану території розташованого в межах міста Богодухова: вул.Пушкіна — вул.Моргунова — вул.Григорія Сковороди- пл.Героїв Чернобиля.          

 Надання дозволу на розробку проект землеустрою земельної ділянки -14

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Варанкіна,        Амеліній Е. Є.  

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, за рахунок земель сільськогосподарського призначення розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Івченка, Вікторовському В. Ю.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель і споруд Богодухівської гімназії №1, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Каразіна, відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Гомолка,  Іванову М. Л.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель і споруд Комунальному закладу «Богодухівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2» Богодухівської районної ради Харківської області, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Шевченка, відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Український,  Красілі О. І.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, за рахунок земель сільськогосподарського призначення розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Зелена, Ковачу М. М.

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з подальшою передачею в оренду, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська,  Кожушко В. О.

18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Загорулька, Кулик М. Г.

19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Леонова,             Полозусі К. Ю.

20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Покровська,         Сабадах Н. Д.,Ткаченко Є. С.

21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Загорулька, Сівер А. В.

22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, за рахунок земель сільськогосподарського призначення розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Дерегуса,  Цовмі В. В.

23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для особистого селянського господарства, за рахунок земель сільськогосподарського призначення розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Дерегуса,  Явтушенку Ю. Ф.

24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Чкалова, Яковенко К. Г.

 Затвердження проекту, передача в постійне користування-8

25. Про передачу у власність земельної ділянки для особистого селянського господарства , розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Костянтинівка, Білоус Н. І.

26. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Бєляєва , Горбенку С. П.

27. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Слобожанська, Дейнеку В. П.

28. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Гомолка, Завгородньому Р. М., Завгородньому Є. Р., Завгородньому Р. Р.

29. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Шевченка, Зайцю А. А.

30. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська, Назаренко Л. І.

31. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Центральна, Щирову Т. Є.

32.Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.8-го Мехкорпусу Кривенку І.М..

 

 Кадастровий номер -22

33. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Третяківська, Афанасьєву В.А.

34. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.8-гоБерезня, Байкеничу Є.Б.

35. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Центральна,           Баранник Т.О.

36. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.Залиманівський,     Білозор В. Ф.

37. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, В.Сахна, Гриненку С. Г.

38. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Лісова, Денчику А. І.

39. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Охтирська,         Євтушенко Т. В.,Євтушенко Г. Г.

40. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Охтирська,            Зубарєвій А. В.

41. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Дерегуса, Іншину М. В.

42. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.Ломоносова,    Коршаковій Н. М.

43. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Лозівська,    Максименковій І. М.,Котенко Т. М.

44. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Оверченка,   Михайлюченку М. В.

45. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.Кленівський, ОвсяникМ.С.

46. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.Український, Ольховській В. Т.

47.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Привокзальна Слобідка, Циганковій З. М.

48. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Харківська,         Шаповалу І. М.

49. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування гаража, розташованої за адресою:  м. Богодухів, вул. Шевченка, Шерстньовій Р. О.

50. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Привокзальна Слобідка, Шигимазі В. В., Шигимазі П. В.

51. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Дерегуса, Яровій С. Ю. 52.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Шевченка,             Дзюбенко О. Л.,Колмик В. М.

53.   Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Леонова, Пугачу В. Н.,Скирді О.Н.

 

Про передачу в оренду земельної ділянки-1

54. Про передачу в оренду земельної ділянки  для експлуатації та  обслуговування нежитлової будівлі(склад вторинної сировини) за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Залізнична, Самойлову В. С.

                   Затвердження технічної документації,передача у власність земельної ділянки -1

55. Про передачу у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська, Пономаренку А. О.

 

Додаткові питання:

56. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Веселкова,  Шабровій О.М.,Стрельцовій І.М.

57. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування господарчого двору, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Г.Сковороди, КП «Богодухівжитло».

58.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Оверченка,91, Касьяненку Костянтину Михайловичу   .