ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Переглядiв: 73

                                                                                             Про визнання таким, що втратило чинність рішення міської ради -3  

   1.« Про визнання таким,що втратило чинність  рішення Богодухівської міської ради від15.08.2007 №851-V«Про надання в оренду земельної ділянки розташованої м.Богодухів, вул.Заводська, ВАТ«Богодухівськийхлібзавод »   ( XV сесія V скликання)

2.« Про визнання таким,що втратило чинність  рішення Богодухівської міської ради від    21.04.2017 №469-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі лікарні, розташованої за адресою: м.Богодухів,пл.Свято-Духівська,7, Богодухівській районній раді» (XVII сесія VII скликання)

3. Про визнання таким,що втратило чинність  рішення Богодухівської міської ради від27.07.2012 №872-V«Про передачу в оренду земельної ділянки розташованої м.Богодухів, вул.Шевченка,38, Світличному О.І. »   (XXIII сесія VI скликання)

 Внесення змін до рішення сесії -2

4. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 24.06.2016 № 192-VII   «Про надання згоди на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів вул.Веселкова,68, Івах Н. Л.» (IX позачергова сесія VII скликання)

5. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 21.04.2017 № 462-VII   « Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади  із земель житлової та громадської  забудови, що надана в оренду ТОВ «Квадрант»  для будівництва аптеки, яка розташована за адресою: м.Богодухів, вул.Шевченка,2Б» (XVII позачергова сесія VII скликання)

 Надання дозволу на розробку проект землеустрою земельної ділянки -7

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі лікарні, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Свято-Духівська,7, КУОЗ Богодухівська ЦРЛ

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Третяківська,56,   Коноваленко Г. О.

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна,7, КП «Господар» Богодухівської районної

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Гагаріна,1, КП «Господар» Богодухівської районної

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна,2, КП «Господар» Богодухівської районної

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.В.Сахна,33,   Ольховській С. С.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська,  Шевцову О. В.

  Надання згоди на укладення договору суборенди -1

13. Про надання згоди на укладення договору суборенди земельної ділянки розташованої за адресою:  м.Богодухів, вул.Оверченка,16,   ТОВ «БОСС КО»»

Затвердження технічної документації -3

14. Про передачу у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Сонячна,48, Гніденко Т. В.

15. Про передачу у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Сонячна,44, Носенко О. В.

 

16 Про передачу у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Благовіщенська,25, Бездітко Т. В.

Кадастровий номер -8

17. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Охтирська,89, Горбатенку М. О.

18. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Григорія Сковороди,13, Козаковій Н. В.

19. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Центральна,142, Сахно О. В.

20. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.В.Сахна,75, Ярмак А. О.

21.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Вишнева,37, Овсієнко Є. І.

22.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Дерегуса, Павловичу В. Ф.

23. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Заводська,36, Гавриленку Д. В.

24. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Українська,78, Ковальовій А. П.

                             Затвердження проекту,передача у власність-1

25. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Зарічна,Алфер’єву В. Ю.

                            Затвердження проекту, передача в постійне користування-5

26. Про передачу у постійне користування земельної ділянки комунальному підприємству  «Богодухіввода» для обслуговування свердловин №5, №7, за адресою: м.Богодухів вул.Комарова,26

27. Про передачу у постійне користування земельної ділянки комунальному підприємству  «Богодухіввода» для обслуговування нежитлової будівлі станції управління водозабором,свердловини, розташованої за адресою:  м.Богодухів вул.Кривоносова,1Б,

28. Про передачу у постійне користування земельної ділянки комунальному підприємству  «Богодухіввода» для обслуговування нежитлової будівлі водозабору,свердловини№1, №4, водонапірних веж №2, №3  розташованої за адресою: м.Богодухів вул.Охтирська,27А

29. Про передачу у постійне користування земельної ділянки комунальному підприємству  «Богодухіввода» для обслуговування свердловини «8», за адресою: м.Богодухів вул.Підлісна,4

30. Про передачу у постійне користування земельної ділянки комунальному підприємству  «Богодухіввода» для обслуговування нежитлової будівлі приміщення управління водозабором та водонапірноі вежі , за адресою: м.Богодухів вул.Комарова,26

            Затвердження проекту зем.ділянки, право власності на яку може бути реалізовано на земельних торгах у формі аукціону -2

31. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності, право власності на які може бути реалізовано на земельних торгах у формі аукціону

та проведення земельних торгів вул. 8-го Мехкорпусу.

32.Про включення до переліку продажу  які можуть бути реалізовані на земельних торгах у формі аукціону земельної ділянки розташованої за адресою: вул.Заводська

Про припинення договору оренду земельної ділянки-1

33.Про припинення договору оренду земельної ділянки гр.Масліні Л.І.  розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Оверченка,39,

 

 

 

 

 

 

 

Про передачу  в оренду земельної ділянки-1

34.Про передачу  в оренду земельної ділянки ТОВ «УКРСНАБ ПЛЮС» із земель комунальної власності територіальної громади розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Оверченка,39, ТОВ «УКРСНАБ ПЛЮС»

                    Затвердження проекту,передача в оренду-2

35. Про   передачу в оренду земельної ділянки для   обслуговування  нежитлової будівлі ,кафе  розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Шевченка,38, Світличному О.І.

36. Про   передачу в оренду земельної ділянки для   обслуговування  нежитлової будівлі,магазину розташованої за адресою: м.Богодухів, пл..Незалежності,44, Світличному О.І.