ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Переглядiв: 62

                                                                                                      Про скасування рішення міської ради -1  

1. Про скасування  рішення  Богодухівської міської ради  15.11.2013 №1570 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  обслуговування водозабору «Семенів Яр» розташованої за адресою: с.Семенів Яр вул.Колгоспна 6Б комунальному підприємству «Богодухіввода» (XXXVII сесія VI скликання)

                               Надання дозволу на розробку проект землеустрою земельної ділянки -2

2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул Шевченка,56,    Зайцю А. А.

3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:с.Семенів Яр, вул Шкільна,74,    Кривошеї В.М.

Продаж земельної ділянки -1

4. Про продаж забудованої земельної ділянки  із земель житлової та громадської  забудови , що надана в оренду Перепелиці М. І.   для обслуговування нежитлової будівлі-магазину,  яка розташована за адресою: м.Богодухів,  вул.Шевченка,11

 Затвердження проекту відведення зем.ділянки -1

5. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Суворова,         Сендецькій С. М.

                              Кадастровий номер -4

6. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Лозівська,95 , Гончаренко В. Г.  

7. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.Лозівський,15 , Дерябіну В. О. 

8. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Центральнаа,247, Пономаренко Н. І.

9. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Дерегуса,99, Яременко В. В.

Про надання згоди на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  м.Богодухів,вул.Дружби,  Сластін О. І.

 Перелік земельних ділянок, які можуть бути реалізовані на земельних торгах -1

10. Про затвердження переліку земельних ділянок,  які можуть бути реалізовані на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

                     Включення до переліку  продажу земельних ділянок-2

11.Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, для обслуговування гаража, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Чернієнка,6В

12.Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, для обслуговування гаража, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Чернієнка,6Г

 Затвердження технічної документації щдо поділу земельної ділянки   -1

13.Про затвердження технічної документації  щодо поділу земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі (пральні літ.«Ж-1), розташованої за адресою:  затвердження технічної документації  щодо поділу земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі (пральні літ «Ж-1), розташованої за адресою:  м.Богодухів, пл.Незалежності,