ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Кадастровий номер -7

1.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Ломоносова,46,  Брютовій Н. І.

2. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Третяківська,46,  Сергієнко О. А., Сергієнку М. М., Сергієнку О. М.

3. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Лозівська,39,  Лященку М. В., Лященку В. С.

4. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Вишнева,44,  Закрутьку А. І., Закрутько Л. М., Назаренко Ю. В., Закрутько В. А.

5. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Замісцева,46-А ,  Пальчастій К. І.

6. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Монастирська,1,  Сухіні В. М., Сухіні О. О.,Сухині М. О.

7. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Оверченка,44А,  Черніговій К. П.

Внесення змін до рішення міської ради — 3

8.Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 24.06.2016     № 195-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:с.Семенів Яр , вул.Лісова,57, Білій Наталії Федорівні.» (IX позачергова сесія VIскликання)

9. Про  внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 26.05.2016 №165–VII «Про затвердження проекту землеустрою, щодо зміни цільового призначення земельної ділянки розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Пушкіна, 30  Васеніну Анатолію Семеновичу» (VII сесія VIскликання)

10.Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 26.05.2016 № 186-VII  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів,  вул.Дерегуса, Чечоткіну Олександру Вікторовичу(VII  сесія VIскликання)

Включення до переліку продажу земельних ділянок-1

11.Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, для обслуговування нежитлової будівлі- магазину, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Незалежності,39

Скасування рішення міської ради -2

12.  Про скасування  рішення виконкому Богодухівської міської ради від 26.10.1999 №487 «Про надання  земельної ділянки для городництва гр.Голубу І.П. в районі вул.Костянтинівській

13.Про скасування  рішення  Богодухівської міської радивід 27.07.2016 № 225-VI   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, з подальшою передачею в оренду, для обслуговування складу-магазину, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.8-го Мехкорпусу, Нечитайлу Вячеславу Георгійовичу» (X позачергова сесія VIскликання)

Продажа земельних ділянок-3

14.Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади  із земель житлової та громадської  забудови, що надана в оренду Тищенку О. П. для обслуговування будівлі магазину, яка розташована за адресою: м.Богодухів,  пл.Незалежності,42

15.Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади із земель промисловості.транспорту,зв’язку,енергетики,оборони та іншого призначення, що надана в оренду Панову С. Ф. для розміщення та експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної,машинобудівної та іншої промисловості, яка розташована за адресою: м.Богодухів, вул.Веселкова,4

16.Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади  із земель житлової та громадської  забудови, що надана в оренду Ясько С. М.   для обслуговування нежитлової  будівлі пункту вулканізації, яка розташована за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська,99Г

Проект землеустрою земельної ділянки -2

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Короленка,27,    Громовій Т. М.

18.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Богодухівській дитячій музичній школі ім.В.Т.Борисова щодо відведення земельної ділянки розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Моргунова,5, з подальшою передедачею  в постійне користування

Затвердження проекту відведення зем.ділянки зі зміною її цільового призначення-1

19. Затвердження проекту відведення земельної ділянки приватної власності гр.Кривошеї В.О. зі зміною її цільового призначення із земель житлової та громадської забудови наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд на землі житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі , розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Кооперативна,11.