ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Кадастровий номер -3

1.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою:   м. Богодухів, вул. Робітнича,гр. Колодочці П. П.

2.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів,вул.Оксенича, гр. Філончук Л. Ю.

3. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Івана Франка,гр. Слюсаренку М. В.

Затвердження проекту,передача в оренду земельної ділянки -1

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі(магазину), розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Колгоспна,                      гр. Шпінді А. Д.

Внесення змін до рішення сесії міської ради  -1

5. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 10.07.2015 №2223–VI «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, пров.Чалого,6,гр. Бастіон Тетяні Олексіївні»                 (LVIIсесія VI скликання )

Зняття заборони продажу земельної ділянки -1

6.Про зняття заборони  на продаж або інше відчуження зазначеної  земельної ділянки,яка розташована за адресою: м. Богодухів, вул. Залізнична.

Затвердження технічної документації ,передача у власність земельної ділянки -1

7.Про передачу у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку     господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська,                      гр. Нестеренко Т. О.

Затвердження детального плану території -1

8. Про затвердження детального плану території, розташованої  в межах міста Богодухова: пров.Покровський Подол, вул.Козацька, захисні лісові насадження, землі аграрного ліцею