ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Переглядiв: 120

                 IVСЕСІЇ VІI СКЛИКАННЯ  Богодухівської     міської ради від 02.03.2016

                                                              Кадастровий номер -4

1.      Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Червоний Яр. гр. Джулакяну А.А .

2.      Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Покровська, гр. Ткаченко Л. М.

3.      Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська,,   гр. Нестеренко Т. О.

4.      Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.Залимановський,гр. Луценка М.М.

                           Включення до переліку продажу – 2

5.      Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, для обслуговування нежитлової магазину, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Незалежності.          

6.       Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, для обслуговування нежитлової магазину, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Незалежності. 

                             Затвердження проекту,передача у власність земельної ділянки -1

7. Про передачу у власність земельної ділянки для  обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади розташованої  за адресою: с.Мусійки, вул.Дерегуса,  гр. Цовмі В. М.  

                               Розірвання договору оренди-1

8. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Харківська,  Яську І. Ф.  

                                Продовження договору оренди-1          

9.  Про продовження договору  оренду землі для обслуговування будівлі Богодухівського відділення Харківської обласної дирекції ПАТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ», розташованої  за адресою:      м. Богодухів пл.Червона.

                                           Про зняття заборони продажу -1

10.Про зняття заборони  на продаж або інше відчуження зазначеної  земельної ділянки,яка розташована за адресою: м. Богодухів, вул.Підлісна

 Внесення змін до рішення міської ради 1

 11. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 16.08.2013 №1473–VI  «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Артема, гр. Насруддінову О. Г.» (XXXIVсесія VI скликання )          

                            Дозвіл на розробку проекту землеустрою — 3

12.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Пушкіна, гр.Доценко Л.М.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Дерегуса, гр. Грицай Л.О.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для облаштування майданчика зі штучним покриттям, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Театральна, Дитячо-юнацькій спортивній школі Богодухівської районної ради

                                             Скасування рішення -1

15.     Про скасування  рішення  Богодухівської міської ради від 09.02.2016 № 72-VII «Про розробку детального плану території, розташованого в межах   міста Богодухова: вул.Шевченка, пл.Театральна (непарні номери) вул.Троїцька, пл.Театральна (парні номери)» (III сесія VIIскликання)