ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Внесення змін до рішення міської ради-1

1. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 16.10.2015    № 2276–VI«Про надання згоди на укладання договору суборенди земельної ділянки  ТОВ «АКВІЛЕГВІЯ» з ТОВ «Альтернативні системи опалення» для обслуговування будівлі модульної котельні, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Чернієнка,13А (LIX сесія VI скликання)

Затвердження проекту, надання в оренду земельної ділянки — 1

2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Шевченка,11,гр. Перепелиці М. І.

Розробка детального плану – 1

3. Про дозвіл на розроблення детального плану території розташованого в межах   міста Богодухова: вул. Оверченка — вул.Харківська  -    пров.Харківський

Дозвіл на розробку проекту землеустрою — 1

4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Паляничники,вул.Паляничники,38,гр.Бабаку О. В.