ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Про надання згоди на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для   отримання кадастрового номера  — 3

1. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул. Харківська, 163,  гр. Нечитайлу О. О.

2.     Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Дерегуса,119,  гр. Целюху В. М.

3.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пер.Круглий,11,  гр.Щельнову С. В.

Надання дозволу на розробку проекту землеустрою-1

4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська, гр.Задорожньому Д. В.

Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради -1

5. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 07.11.2014 №2040–VI «Про включення до переліку продажу земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, несільськогосподарського призначення, земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі (складу) та нежитлової будівлі(прохідної),розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.8-го Мехкорпусу, 1/3»(XLIXсесія VI скликання)                 Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна-1                              6. Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, для обслуговування нежитлової будівлі(перукарні), розташованої за адресою: м. Богодухів вул.Кооперативна,3.

Припинення дії договору оренди  земельної ділянки – 1

7. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Харківська,99В, Первухінському  радгоспробкоопу.

Затвердження проекту,передача земельної ділянки у власність — 2

8. Про передачу у власність земельної ділянки для  обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади розташованої  за адресою: м. Богодухів, пл.Жовтнева,  гр. Клименку Р. К.

9. Про передачу у власність земельної ділянки для  обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади розташованої  за адресою: м. Богодухів, пл.Жовтнева,  гр. Клименко М. М.