ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Переглядiв: 164

                                        Внесення змін до рішення міської ради-1

 

Про надання згоди на встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для  отримання кадастрового номера  — 4

1. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів,  вул.Івченка,72,   гр. Старовойту А. І.

2. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул. Оверченка,1,   гр. Безуглому В. Г.

3. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Щербакова,16,   гр. Небесному П. І.

4. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Третяківська,21,   гр. Небесній І. В.

Розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки – 1

5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі, з подальшою передачею в оренду,розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова,23, гр.Бугайовій Т. М.