ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Внесення змін до рішення міської ради-1

1.Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 10.07.2015 № 2220–VI «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Круглий,  9 , гр.Івановій Л. М., Ворожбі Н. К. , Таран Т. М.»(LVII сесія VI скликання).

Про надання згоди на встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для  отримання кадастрового номера  — 4

2. Про надання згоди на встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Лозівський,36,  гр. Литвиненко Ю.  Б.

3 Про надання дозволу на встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Мічуріна,6 ,   гр. Покроєву А. А.

4. Про надання дозволу на встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Леніна,202,   гр. Коваль В. В.

5. Про надання дозволу на встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська,89,  гр. Куцу В. Ю.

Розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки – 1

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Зарічна,гр. Капустяну О. В.

Договір cуборенди   землі -2

7. Про надання згоди на укладення договору суборенди ТОВ «Вівос Вікторія» з ТОВ «Богодухівський молзавод»  земельної ділянки для обслуговування для обслуговування   адміністративних та виробничих будівель, розташованої  за адресою: м.Богодухів пров.Харківський,6.

8. Про надання згоди на укладення договору суборенди ТОВ «Аквілегвія» з ТОВ «Альтернативні системи опалення», земельної ділянки для обслуговування будівлі модульної котельні, розташованої  за адресою: м.Богодухів вул.Чернієнка,13А.

Оренда земельних ділянок-1

9. Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування   нежитлової   будівлі (перукарні), розташованої  за адресою: м. Богодухів вул. Кооперативна,3, гр.Дейнеко В. В.

Затвердження проекту землеустрою, передача у власність -1

10. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, розташованої  за адресою: м.Богодухів, вул. Пушкіна,  гр.Гавриленку Д. В.

Про продаж земельних ділянок -2

11. Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади несільськогосподарського призначення, що надана в оренду ТОВ «Ліскор»  для обслуговування  будівлі магазину, яка розташована за адресою: м. Богодухів,  пл.Кірова,30.

12. Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади несільськогосподарського призначення, що надана в оренду гр.Панову О. Ф.  для обслуговування нежитлової будівлі-магазину, яка розташована за адресою: м. Богодухів,  пл.Кірова,20/2.