ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для       отримання кадастрового номера  - 3

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Артема,23, гр.Запарі Миколі Івановичу.

2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Леніна,147, гр.Церковній Людмилі Миколаївні.

3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Шкілька,37, гр.Григоровій Галині Петрівні

Розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки – 1

4.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Привокзальна Слобідка, гр. Тризні Олександру Миколайовичу.

Скасування  рішення виконавчого комітету  міської ради -1

5.Про скасування рішення виконавчого комітету Богодухівської міської ради від 22.06.1993 №435 «Про виділення   земельної ділянки під будівництво житлового будинку та господарських будівель по МКР «Північний»    гр.Сороколату Олексію Опанасовичу.

Продаж земельних ділянок -1

6.Про продаж забудованої земельної несільськогосподарського призначення,   для  обслуговування нежитлових приміщень ПАТ «Харківське підприємство автобусних станцій», яка розташована за адресою:  м.Богодухів, вул.Леонова,1

Включення до переліку продажу -1

7. Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, для обслуговування нежитлової будівлі(прохідної), розташованої за адресою: м. Богодухів вул.Котовського,4,  гр. Несюк Лідії Макарівні .

Внесення змін до рішення сесії міської ради -1

8.   Про внесення змін  до рішення сесії Богодухівської міської ради від11.07.2014 № 1918-VI«Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди під розміщення будинку оператора  , розташованої за адресою: с. Мусійки, пров. Руднєва,9, ПАТ «Укргазвидобування» в особі ГПУ «Полтавагазвидобування»(XLII позачергова сесія VI скликання)

Затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд -1

9.         Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території  Богодухівської міської ради.