ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Затвердження технічної документації, передачу у власність земельної ділянки -2

1.  Затвердження технічної документації та передача у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Грайворонська,65, гр. Богаєнку Андрію Миколайовичу.

2. Затвердження технічної документації та передача у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Шевченка,90, гр. Горнецькому Віктору Васильовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для       отримання кадастрового номера  - 2

3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Новоселівська,17, гр. Коваленко Олені Володимиріві.

4 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров. Садовий,11, гр. Рибці Вірі Михайлівні.

Про включення до переліку продажу земельних ділянок-3

5.  Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, для обслуговування нежитлової будівлі - магазину, розташованої за адресою: м.Богодухів площа Кірова, 20/2.

6. Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, для будівництва та    обслуговування  будівель торгівлі, для обслуговування комплексу будівель, розташованої за адресою:м. Богодухів, вул. Пушкіна,30.

7. Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, для будівництва та    обслуговування інших  будівель громадської забудови , розташованої за адресою:м. Богодухів, вул. Пушкіна,20/1.

Розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки – 1

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Петровського, 15А, гр. Борисову Сергію Олександровичу.

Затвердження проекту землеустрою, надання  в оренду  земельної ділянки -1

9. Про затвердження  проекту землеустрою,  та надання в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговуваня нежитлової будівлі ( склад вторинної сировини), розташованої  за адресою: м.Богодухів вул. вул. Залізнична,14Б  гр.Богодухівська районна спілка споживчих товариств.

Зарахування до земель запасу -1

10  Про зарахування земельних ділянок до земель запасу Богодухівської міської ради розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Привокзальна Слобідка.

Скасування рішення міської ради – 1

11. Про скасування  рішення  Богодухівської міської ради від 29.04.2014 №1830-VI «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів пров. 17-го  Партз’їзду, 14, гр.Войтову Володимиру Кузьмичу» (XLIII позачергова сесія VI скликання )

12Про скасування  рішення  Богодухівської міської ради рішення  Богодухівської міської ради від 18.04.2008 №1226-V «Про надання в постійне користування   земельної ділянки, розташованої в м.Богодухові по пров.Руднєва,9НАК«Нафтогаз України»    ДК «Укргазвидобування» в особі ГПУ «Харківгазвидобування»(ХХIII сесія  V скликання)