ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Затвердження технічної документації, передачу у власність земельної ділянки -2

1. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська,198,  гр.Кремениці Любові Миколаївні .

2. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Ломоносова,35, гр.Назаренку Станіславу Геннадійовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для    отримання кадастрового номера  - 6

3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Пролетарська,29,  гр. Пазировій  Вірі Іванівні.

4Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Пролетарська,2,  гр. Троценко Андрію Миколайовичу.

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров. Артема,13, гр. Хирній Наталії Олександрівні

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Заводська,39,  гр. Носенко Ніні Семенівні.

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Шевченка,90,   гр. Нікітіній Наталії Володимирівні.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Руднева,69, гр.Ковалю Юрію Миколайовичу.

Про включення до переліку продажу земельних ділянок-1

9. Про включення до переліку продажу земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна,   земельної ділянки комунальної власності територіальної громади для обслуговування  нежилого  приміщення, розташованої за адресою:  м. Богодухів, вул.Кооперативна, 1/1

Розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки – 3

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, з подальшою передачею в оренду, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Зарічна, гр.Воскобойнику Сергію Олександровичу.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська, гр. Назаренку  Віталію Миколайовичу.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва, обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (ділянка 1) та ведення садівництва зі зміною цільового призначення (ділянка 2), розташованих за адресою: м. Богодухів вул.Загорулька, 15, гр. Луценко Людмилі Порфиріївні.

Затвердження проекту землеустрою, передачу у власність земельної ділянки -1

13. Про передачу у власність земельної ділянки за рахунок земель житлової та громадської  забудови комунальної власності територіальної громади, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража,розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Дем´яна  Бєдного,27А,   гр.Мирошниченко Юлії Юріївні.

Затвердження проекту землеустрою, передача в оренду  земельної ділянки -1

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.Кленівський,11,гр. Клочко Ларисі Олександрівні.