ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Переглядiв: 194

Про скасування рішень міської ради -3

1.Про скасування  рішення  Богодухівської міської ради від 04.04.2014 №1995-VI  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва,обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та індивідуального гаражу,  розташованої за адресою: м. Богодухів вул.Пушкіна,79, гр.Задорожньому Миколі Васильовичу» (XLIX  сесія VI скликання)

2.Про скасування рішення Богодухівської міської ради  від 29.04.2014 №1832-VI «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва,обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва,  розташованої за адресою: м. Богодухів вул.Ломоносова,9, гр.. Черкашиній Ганні Іванівні» (XLIII позачергова сесія VI скликання )

3.Про скасування  рішення  Богодухівської міської ради від 26.12.2013 №1687 -VI  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговування житлового будинку, розташованої за адресою: м.Богодухів вул. Віталія Сахна,4, релігійній громаді Свято-Покровського храму Української православної церкви.(XXXIXпозачергова сесія VI скликання)

 Про внесення змін до рішень міської ради -3

4. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від  07.11.2014 №2033–VI «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Шкільна,16, гр.Проценку Віталію Яковичу»(XLIX сесія VI скликання) .

5. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від  07.11.2014 №2033–VI «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Харківський,12, гр.Домнічу Павлу Васильовичу»(XLIX сесія VI скликання) .

6.Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від  11.07.2014 №1923–VI «Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитловогого приміщення, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл. Кірова,20, гр. Шитосі Андрію Івановичу»(XLVI позачергової  сесія VI скликання)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою -8

7.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Оверченка,  гр. Костенку Володимиру Михайловичу

8.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів пров. Ломоносова, 10, гр. Падалці Олександру Григоровичу

9.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування артезіанської свердловини та водогону , розташованої за адресою: м.Богодухів вул.Пархоменка, 28,     ТОВ «Рибоксервний завод «Екватор»

10.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування артезіанської свердловини та водогону, розташованої за адресою: м.Богодухів пров.Залізничний,9,    ТОВ «Рибоксервний завод «Екватор»

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, з подальшою передачею в оренду, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Лозівська,4, гр.Церковному Олегу Петровичу.

 12..Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Пушкіна ,  гр.Гавриленку Дмитру Володимировичу

13.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для обслуговування нежитлової будівлі —  Свято — Покровського храму Української православної церкви, розташованої за адресою: м.Богодухів вул. Віталія   Сахна,4 ,Українській православній церкві Харківської Єпархії

14.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Оверченка,  гр.Сластін Тетяні Іванівні.

Про передача у власність земельної ділянки -10

15. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади( ділянка1), та у власність земельну ділянку для ведення садівництва(ділянка2) за рахунок  сільськогосподарських земель , розташованих  за адресою: м. Богодухів, вул. Петровського ,62,  гр. Дерегус Раїсі Кузьмівні

16. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Охтирська,  гр.Нечитайлу Владиславу Вячеславовичу.

17. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального   гаражу, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Оверченка,  гр.Бережній Світлані   Олександрівні.

18. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Оверченка,  гр. Морозову Володимиру  Івановичу.

19. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Оверченка гр.Чумаченку Геннадію  Івановичу.

20. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Оверченка,  гр.Чумаченку Ігорю  Миколайовичу.

21. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального    гаражу, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Оверченка,  гр.Єрмолову Віталію  Михайловичу.

22. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального  гаражу, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Оверченка,  гр.Векленку Віталію Івановичу.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, прокуратурі Харківської області для обслуговування адміністративної будівлі розташованої за адресою:м.Богодухів пл.Червона,1.

24..Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку    господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, розташованої  за адресою: м.Богодухів, вул.Заводська ,110,  гр. Ружинській Олені Валеріївні

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки — 11

25.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку,  господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів пров.Пархоменка, 6,  гр.Клименко Маргариті Михайлівні, Клименко Роману Костянтиновичу

26.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого

будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Дерегуса

№ 30А, гр.Сосонному Валерію Олексійовичу

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки,вул.Харківська,198, гр.Харченко Наталії  Олександрівні 

28.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Чалого,16, гр.Дорошенко Ларисі Валентинівні, Полевичу Віталію Вікторовичу

29.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Пушкіна,79, гр.Задорожньому Миколі Васильовичу

30.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Замісцева,11, гр.Михайленко Олені Анатоліївні, Михайленко Марії Миколаївні, Михайленко Миколі Миколайовичу

31.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Колгоспний,13, гр. Снісарю Віталію Миколайовичу.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку,господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Пархоменка, 27,  гр. Клименко Роману Костянтиновичу.

 33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку,господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів,пров.Пархоменка, 8, гр. Клименко Олені Василівні.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку,господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Радянська, 21,  гр.Клименко Олені Василівні.

35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Пролетарська,50, гр.Сліпенському Юрію Миколайовичу, Сліпенській Наталії Марківні.

                           Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення -1

36. Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади несільськогосподарського призначення, що надана в оренду гр.Дегтярю Василю Григоровичу для обслуговування нежитлової будівлі магазину, яка розташована за адресою: м. Богодухів, пл.Кірова,41

                                        Надання в оренду земельної  ділянки -3

37. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для обслуговування   нежитлової будівлі, столярної майстерні, розташованої  за адресою: м.Богодухів вул.Підлісна,6А,  гр. Скорик Олені Вікторівні.

38. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої  за адресою: м.Богодухів  вул Пушкіна,30,  гр.Васеніну Анатолію Семеновичу

 39. Про надання  в оренду земельної ділянки для обслуговування  нежилого приміщення, розташованої за адресою : м. Богодухів вул.Кооперативна,1/1,  гр.Чаплизі Любові Миколаївні  

                                            Розірвання договору оренди -1 

 40. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки, розташованої за адресою: с.Паляничники.

                                            Розробка детального плану 1 

41.Про дозвіл на розроблення детального плану території  в межах м.Богодухова розташованої:  вул. Молокова — вул.Харківська, — пров. 8го Мехкорпусу,  — став «Копань»

Зняття заборони на продаж-1

42. Про зняття заборони  на продаж або інше відчуження зазначеної  земельної ділянки, яка розташована за адресою: м. Богодухів, вул.Набережна, 2