ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Переглядiв: 203

  Про скасування рішень міської ради -2

 1. Про  скасування  рішення  Богодухівської міської ради від   31.01.2011 №147-VI «Про надання гр. Кириченку Миколі Михайловичу в оренду земельної ділянки, розташованої  в м. Богодухові  по вул. Моргунова 23А, для обслуговування нежитлових будівель» (V сесія VI скликання)
 2. Про  скасування  рішення  Богодухівської міської ради від   26.012.2013 №1686-VI «Про включення до переліку земельних ділянок під о’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної  ділянки для обслуговування нежитлової    будівлі магазину, розташованої за адресою: м. Богодухів пл. Кірова,25,     ( XXXIX сесія VI скликання)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою -4

 1. Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Моргунова 23А, для ведення садівництва зі зміною цільового призначення                     гр. Кириченку Миколі Михайловичу.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров. 8-го Мехкорпусу, для будівництва, обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   гр. Дрюченко Олені Іванівні.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для будівництва, обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  розташованої за адресою: м. Богодухів  вул. Леніна,100,    гр. Билині Зої Іванівні.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва зі зміною цільового призначення, розташованої за адресою:   м. Богодухів . вул. Харківська,85,             гр. Каплію Олегу Михайловичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки –9

 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Петровського,56, гр. Гарбузу Олексію Васильовичу.
 2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування майнового комплексу, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Пушкіна.30, гр. Васеніну Анатолію Семеновичу.
 3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування нежилого приміщення, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Кооперативна ,1/1, гр. Возницкому Віктору Тимофійовичу.

 

 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів,    вул. Руднєва,13, гр. Нечитайло Ірині Павлівні, Нечитайлу Олегу Васильовичу
 2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Млинова,22, гр. Оксенич Вірі Іванівні.
 3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Третяківська ,101, гр. Щербаковій Валентині Петрівні.
 4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. В. Сахна, 14,  гр. Євтушенку Володимиру Миколайовичу, Піті Валентині Дмитрівні .
 5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення    меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Ломоносова,51, гр. Оксенич Вікторії Миколаївні.
 6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу     земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування нежитлового будинку магазину та нежитлової будівлі.  Будинку торгівлі. Магазину продовольчих та непродовольчих товарів, розташованих за адресами: м. Богодухів, вул. Кірова 20/2, гр. Панову Олександру Федоровичу , та м. Богодухів, вул. Кірова 20, ТОВ «Істрейт» , гр. Коваленко Дмитро Вікторович.

                                              Припинення дії договору оренди землі -1

 1. Припинення дії договору оренди землі від 14.05.2014 №438 гр. Павленко Тетяні Павлівні,  для  обслуговування нежитлової будівлі (кафетерію),  розташованої за адресою: м. Богодухів вул.Харківська.99К, в зв’язку із зміною власника

 

 

                                                        Надання в оренду земельних ділянок – 1

 

 1. Про надання в оренду  земельної ділянки  для обслуговування кондитерського цеху, розташованої за адресою: м. Богодухів , вул. Харківська,99, гр. Гапоненку Станіславу Юрійовичу.

                                  Затвердження технічної документації та передача земельної ділянки у власність-2

 1. Затвердження технічної документації та передача земельної ділянки у  спільну власність, для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою:                                     м. Богодухів, вул. Харківська 124, гр. Казаряну Акопу Молотовичу, Казарян Тетяні Василівні.
 2.  Про  затвердження технічної документації  та передачу у власність земельної ділянки,  для  обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд розташованої за адресою м.Богодухів  вул. Харківська , 85 ,      гр. Каплію Олегу Михайловичу

 Затвердження проекту землеустрою та передача ділянки у власність  – 1

 

 1. Про  затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки,  для  обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд розташованої за адресою: м.Богодухів  вул. Артема , гр. Ярошенко Ніні Миколаївні .

                 Затвердження проекту землеустрою та передача земельної ділянки в оренду -3

 1. Затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі( модуля ОКСК) розташованої за адресою : м. Богодухів , вул. Шевченка ,14А, гр. Луценку Олександру Михайловичу.
 2. Затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі( магазину) розташованої за адресою : м. Богодухів , пл.Кірова,9, гр. Лялекову Олегу Леонідовичу.
 3. Затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі( магазину) розташованої за адресою : м. Богодухів , пл.Кірова,32, гр. Ляшенко Тетяні Леонідівні.
 4. Затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду для обслуговування змішаного багатофункціонального використання ,розташованої за адресою : м. Богодухів , вул. Оверченка,16 Гончаренко Надії Михайлівні, ТОВ «БОСС КО»

                                                     Про внесення змін до рішень міської ради  – 2

 

25.Про внесення змін  до рішення сесії Богодухівської міської ради від 06.12.2007 № 968-V «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення межземельної ділянки в натурі,(на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, розташовану в м. Богодухові по вул. Харківській 126 гр. Ткаченко ОксаніМихайлівні»            (XVIII сесія V скликання)  

26.Про внесення змін  до рішення сесії Богодухівської міської ради від 31.01.2011 № 126-VI «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення межземельної ділянки в натурі,(на місцевості )та складання документів, що посвідчують право власності на присадибну  земельну ділянку, розташовану в с.Семенів Яр, по вул. Шкільна, 22А, гр. Гринько Катерині Миколаївні» (V сесія VI  скликання)                                                                                                                                                                                                                           Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення -2

27.Про продаж  забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади несільськогосподарського призначення, що відведена гр.Бєлому Валерію Володимировичу , (площа 0.0165 га, вартість м2 складає 81,21 грн,) для обслуговування нежитлової будівлі  рятувальної служби  що розташована за адресою:  м.Богодухів, вул. Молокова ,2Б.

28.Про продаж  забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади несільськогосподарського призначення, що відведена гр.Рисцову Анатолію Васильовичу , (площа 0.3717 га, вартість м2 складає 50,39 грн, )для обслуговування нежитлової будівлі( складу)   що розташована за адресою:  м.Богодухів, вул.Оверченка.36,

Включення до переліку     продажу  – 4

29.Про включення до переліку продажу земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна, несільськогосподарського призначення, земельної  ділянки для обслуговування нежитлової    будівлі магазину, розташованої за адресою: м. Богодухів пл. Кірова,9,

30. Про включення до переліку продажу земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна, несільськогосподарського призначення, земельної  ділянки для обслуговування нежитлової    будівлі магазину, розташованої за адресою: м. Богодухів пл. Кірова,32,

31.   Про включення до переліку земельних ділянок  під об’єктами нерухомого майна ,призначених для продажу його власникам,земельної ділянки несільськогосподарського призначення, для обслуговування нежитлової будівлі (модуля ОКСК), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Шевченка, 14А.

32. Про включення до переліку продажу земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна, несільськогосподарського призначення, земельної  ділянки для обслуговування нежитлової    будівлі магазину, розташованої за адресою: м. Богодухів пл. Кірова,36

33. Про включення до переліку продажу земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна, несільськогосподарського призначення, земельної  ділянки для обслуговування  змішаного  багатофункціонального використання, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Оверченка,16, гр. Гончаренко Надії Михайлівні, ТОВ «БОСС КО».