ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Переглядiв: 79

  Про скасування рішень Богодухівської міської ради -4

 1. Про скасування рішення XXIII сесії Vскликання від 18.04.2008 № 1228-V « Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва гаража, розташованої в м. Богодухові по вул. Оверченка  гр. Векленку Віталію Івановичу.
 2.  Про скасування рішення XXIII сесії Vскликання від 18.04.2008 № 1243-V « Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва гаража, розташованої в м. Богодухові по вул. Оверченка  гр. Чумаченку Ігорю Миколайовичу.
 3. Про скасування рішення XXIII сесії Vскликання від 18.04.2008 № 1244-V « Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва гаража, розташованої в м. Богодухові по вул. Оверченка  гр. Чумаченку Генадію Миколайовичу.
 4. Про скасування рішення XLV сесії VIскликання від 04.07.2014 № 1884-VI « Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку,господарських будівель та споруд, розташованої за адресою:м. Богодухів вул. Шевченка, 143,  гр. Вишенській Тамарі Олексіївні.

 

                 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою-8

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража, розташованої  за адресою:м. Богодухів    вул. Оверченка , гр.Векленку Віталію Івановичу.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража, розташованої  за адресою:м. Богодухів    вул. Оверченка , гр.Чумаченку Ігорю Миколайовичу.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража, розташованої  за адресою:м. Богодухів    вул. Оверченка , гр.Чумаченку Генадію Миколайовичу.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража, розташованої  за адресою:м. Богодухів    вул. Оверченка , гр.Морозову Володимиру Івановичу.
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража, розташованої  за адресою:м. Богодухів    вул. Оверченка , гр.Єрмолову Віталію Михайловичу.
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража, розташованої  за адресою:м. Богодухів    вул. Оверченка , гр.Бережній Світлані Олександрівні.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди під розміщення будинку оператора, розташованої за адресою: с. Мусійки, пров. Руднєва,9, ПАТ «Укргазвидобування» в особі філії ГПУ «Полтавагазвидобування»
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої  за адресою:м. Богодухів, пл. Жовтнева  , гр.Клименко Маргариті Михайлівні.

Затвердження технічної документації та передача у власність–1

 

 1. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, передача у власність земельної ділянки  розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Шевченка,143,  гр. Вишенській Тамарі Олексіївні.

          Надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою -1

 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Ломоносова, 35, гр. Назаренку Генадію Сергійовичу
 2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. 8-го Березня, 23, гр. Гончаренко Ганні Миколаївні

 

Надання в оренду земельної ділянки -1

 1. Про надання в оренду земельної ділянки Шитосі Андрію Івановичу ,за адресою : м.Богодухів пл.Кірова ,20 для обслуговування нежитлової будівлі(пральні)