ПЕРЕЛІК рішень із земельних питань

Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки – 7

1.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу, розташованої за адресою:  м. Богодухів Д.Бєдного,27А, гр. Мирошниченко Юлії Юріївні.

2.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку. господарських будівель і споруд (ділянка№1) та ведення садівництва зі зміною цільового призначення (ділянка №2), розташованих за адресою:  м. Богодухів , проїзд Дачний,35, гр. Грибенюку Валентину Петровичу.

3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку. господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  м. Богодухів , вул.Артема 110/7-А  гр. Марущенко Ірині Павлівні.

4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  м. Богодухів,       пров. 8-го Мехкорпусу,  гр. Муравському Володимиру Борисовичу.

5.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку. господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  м. Богодухів,      пров. 8-го Мехкорпусу,  гр. Крушині Василю Тимофійовичу.

6.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку. господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  м. Богодухів , вул.Жовтнева.17  гр. Семенюк Людмилі Віталіївні, гр. Семенюку Сергію Васильовичу.

7.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі прохідної на умовах оренди, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Котовського,4,гр. Осадці Івану Миколайовичу.

Затвердження проекту відведення земельної ділянки  – 1

8.Про затвердження проекту землеустрою ,щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі (магазину), розташованої  за адресою:  м. Богодухів  пл. Кірова,30, ТОВ корпорації «ЛІСКОР».

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки та присвоєння кадастрового номера — 5

9.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров. Воровського, 12,   гр. Дяченку Анаттолію Олександровичу.

10.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  м. Богодухів, вул. Комсомольська, 9,   гр. Оксеничу Миколі Михайловичу.

11.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  м. Богодухів, вул. Охтирська, 19,   гр. Буряковському Петру Івановичу.

12.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  : м. Богодухів, пров. Лісний,2, гр. Уманцю Миколі Івановичу.

13.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:   м. Богодухів, пров. Будівельний,7, гр. Марочкіній Ганні Борисівні .

Включення до переліку земельних ділянок несільскогосподарського призначення  під                                  об’єктами нерухомого майна, призначених  для продажу його власникам -2

14.Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, для  обслуговування нежитлової будівлі (магазину) , розташованої за адресою: м. Богодухів  площа Кірова,38.

15.Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, для  обслуговування нежитлової будівлі (магазину)  , розташованої за адресою: м. Богодухів  площа Кірова,30.

Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення – 3

16.Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади      несільськогосподарського призначення, що відведена гр. Івченку Василю Григоровичу для обслуговування будівлі магазину, яка розташована за адресою: м. Богодухів, вул. Кооперативна 20.

17.Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади      несільськогосподарського призначення, що відведена гр. Лялековій Тетяні Василівні для обслуговування будівлі магазину, яка розташована за адресою: м. Богодухів, пл. Леніна, 2В

18.Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади      несільськогосподарського призначення, що відведена гр. Назаренко Сергію Вікторовичу  для обслуговування будівлі магазину, яка розташована за адресою: м. Богодухів, вул. Харківська,40