ПЕРЕЛІК

Переглядiв: 78

                    ПЕРЕЛІК

рішень із земельних питань, що виносяться на розгляд   XIX СЕСІЇ VІI СКЛИКАННЯ Богодухівської міської ради від 21.07.2017

                 Внесення змін до договору купівлі-продажу земельної ділянки -1

1. Про внесення змін до договору купівлі-продажу    земельної ділянки  розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Чернієнка,

Про внесення змін до рішення  міської ради-1

2. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 15.08.2014 № 1940-VI   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва,  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів вул.Леніна,    Билині Зої Іванівні» (XLVII сесія VI скликання)

             Про припинення дії договору оренди земельної ділянки-1

3. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров. 8-го Мехкорпусу , Дрюченко Олені Іванівні

                Про визнання таким,що втратило чинність рішення-2

4. Про визнання таким,що втратило чинність рішення Богодухівської міської ради від 26.05.2016 №169-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр,вул.Сонячна,  Ткачук Катерині Анатоліївні » (VII сесії VII скликання)»

5. Про визнання таким,що втратило чинність рішення Богодухівської міської ради  від 14.12.2012 №1118-VI «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, розташовану  за адресою:м.Богодухів,вул.Охтирська, гр. Каменському Юрію Олександровичу » (XXVI сесія VI скликання) 

Затвердження технічної документації -1

6. Про передачу у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Благовіщенська , Кожушку О. С..

                            Затвердження проекту, передача в постійне користування-4

7. Про передачу у постійне користування земельної ділянки комунальному підприємству  «Богодухіввода» для обслуговування майнового комплексу виробничої бази, розташованої за адресою: м.Богодухів вул. Заводська,

8. «Про передачу у постійне користування земельної ділянки комунальному підприємству  «Богодухіввода» для обслуговування будівлі електрощитової, свердловини, розташованої  за адресою: м.Богодухів вул. Індустріальна   »

9. «Про передачу у постійне користування земельної ділянки комунальному підприємству  «Богодухіввода» для обслуговування водонапірної вежі, розташованої  за адресою: м.Богодухів,    вул. Індустріальна,    »

10. «Про передачу у постійне користування земельної ділянки комунальному підприємству  «Богодухіввода» для обслуговування майнового комплексу Південного водозабору, за адресою: м.Богодухів вул.Підлісна,    »

                                                     Кадастровий номер -28

11. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м. Богодухів, вул.Садовий Яр,  Ворожбит Г. О.

12. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м. Богодухів, вул.Покровська,  Гарбуз Л. М..

13. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м. Богодухів, вул.Лесі Українки,  Гармашу М. Л., Сокирко Н.М.. «

 

14. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська,  Горбенко В.О., Корніловській Н. О.,Христенко М. І.,Христенку А. М.

15. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м. Богодухів, вул.Третяківська , Горбенко Т. В.

16. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м. Богодухів, вул. Харківська,  Гузеватій К. П..

17. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м. Богодухів, пров.Круглий, Гузіній А. Б.,Гузіній Л. М.

18. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м. Богодухів, вул.Привокзальна Слобідка,  , Д’яченко А. Б., Дяченку І. М..

19. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м. Богодухів, вул.Дружби,  Кіпенку І. С.

20. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м. Богодухів, вул.Центральна,  Кучмі С. І..

21. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м. Богодухів, вул. В.Сахна,  Литвиненку С. Д.

22. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Охтирська, , Нечитайло В. А.

23. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м. Богодухів, вул.Бєляєва,   Олепіру О. Л.,Олепір М. П.

24. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м. Богодухів, вул.Пісчана,  Пугачу І. В.

25. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування для обслуговування нежитлової будівлі та господарських споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів,    вул.8-го Мехкорпусу, , Районної державної лікарні ветеринарної медицини в Богодухівському районі

26. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:     м. Богодухів, вул.Вишнева,  Рожковій Н. Д.,Рожкову Т. П.

27. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:     м. Богодухів, вул.Охтирська, , Соловью Г. Р.

28. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Сонячна,  Ткачук К. А.

29. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м. Богодухів, вул.Історична, , Шевченко О. В.

30. «Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Горького, , Андрєєвій О. І.

31. «Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Шевченка, , Бондаренку В.  М.

32. «Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Благовіщенська,  Бондаренку В. Ю.

33. «Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Івченка,  Вишневському С. В.

34. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м. Богодухів, вул. Суворова, , Жилці С. Є.

35. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Шкільна,  Лихман В.  М.

36. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: вул.Харківська ,  Маліченку  В. В .

37. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: вул.Харківська,   Маліченку І. В.

38. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: вул.Бєляєва,  , Щербак К. О.

 

 Надання дозволу на розробку проект землеустрою земельної ділянки -16

39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для     обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Вокзальний,  Гордієнко К. М.

40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська,   Зубко М. В.

41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Вокзальна Набережна,   Крамаренку А. В.

42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Покровська ,  Приймаку С. М.

43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.В.Сахна,   Сидорко Г. І.

44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі та споруди навчального закладу, об’єкта нежитлової нерухомості, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова,7А, відділу освіти Богодухівської районної районної державної адміністрації Харківської області

45. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська,  Жогленку А. О. (АТО)

46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська,  Словецькому В. П. (АТО)

47.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська, Декадіну В.  О. (АТО)

48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Охтирська,  Каменському Ю. О.

49Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Костянтинівка,  Могілевському О.  В.

50.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Дружби,   Дегтяренку В. П.

51. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Центральна,  Коноз В.В.

52 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Центральна ,Гарбуз О.О.

53. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  обслуговування гаража, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул..Чернієнка   Тризні Н. Г.

54. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі профілакторію , розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.8-го Мехкорпусу,  Борисенку В. М.

Про передачу у власність земельної ділянки -2

55. Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за адресою: с.Семенів Яр,вул.Шкільна, Говорусі В. М.

56.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров. 8-го Мехкорпусу , Урванцеву М. А.

Проведення земельних торгів -3

57.  Про проведення земельних торгів вул.Заводська”

58. Про проведення земельних торгів вул.Підлісна

59. Про затвердження переліку земельних ділянок,  право власності, на які може бути реалізовано на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Про передачу в оренду  земельної ділянки-2

60.Про передачу в оренду  земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель, зерноскладів, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Центральна, Гриненку І. Є.

 61.Про передачу в оренду  земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель, зерноскладів, розташованої за адресою: м.Богодухів,   вул. Центральна, Дехтяру С. В.