Перелік

Переглядiв: 118

Внесення змін до рішення міської ради -1

1. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 23.01.2015 №2121–VI «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (ділянка 1) та ведення садівництва зі зміною цільового призначення (ділянка2),  розташованих за адресою: м.Богодухів,  вул.Загорулька, 15, гр. Луценко Людмилі Порфиріївні  (LI сесія VI скликання)                                                                                                                                                                                                                                         

              Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для   отримання кадастрового номера  - 1

2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров. Короленка,7,  гр.Колосарьову Іванну Івановичу.

                        Продаж земельних ділянок -1

3. Про продаж забудованої земельної ділянки(площа 0,0036 га),(1 кв.метр =105,56грн) комунальної власності територіальної громади несільськогосподарського призначення, що надана в оренду Ляшенко Тетяні Леонідівні для обслуговування  будівлі магазину, яка розташована за адресою: м.Богодухів, пл. Кірова,32.

                                   Підтвердження факту повного  розрахунку  за продану земельну ділянку-1

4«Про підтвердження факту повного розрахунку за продану земельну ділянку, яка розташована за адресою: м. Богодухів, вул.Підлісна, 2»

                           Розірвання договору оренди земельної ділянки-1

5.       Про  розірвання договору оренди земельної ділянки, розташованої в м.Богодухові по вул.Охтирській,27, гр.Вовчаній Наталії Олексіївні

                           Надання земельнної ділянки в оренду-1

 6.  Про надання в  користування на умовах оренди, земельної ділянки  для обслуговування комплексу, розташованої  за адресою: м.Богодухів, вул. Охтирська, 27, «ПЕРЕМОГА АГРО-ПЛЮС».