internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 29

ПАМЯТКА УЧАСНИКАМ ДОРОЖНЬО – ТРАНСПОРТНОЇ ПРИГОДИ

 Ставши учасниками дорожньо-транспортної пригоди, багато водіїв впадають у паніку, розгублюються та втрачають контроль над подіями, що відбуваються. А тим часом, найперші дії на місці ДТП, що пов’язані з первісним оформленням документів, мають найважливіше значення для об’єктивного й правильного розгляду всіх обставин події надалі.

Перші покрокові дії при ДТП

 

Виконати усі дії у відповідності з Правилами Дорожнього Руху.

Викликати швидку допомогу (якщо треба) i співробітників поліції. Ваш автомобіль, як i автомобілі інших учасників ДТП повинні знаходиться на тому самому місці, де були відразу після аварії. Переміщувати автомобілі з місця аварії до прибуття поліції i страхових агентів не можна.

 

Для отримання відшкодування за полісом потрібно заповнити бланк повідомлення про ДТП, це треба зробити разом з іншими учасниками аварії. Якщо ви потерпілий, зверніться в страхову компанію винуватця ДТП на протязі 15 діб з набором необхідних документів. У випадку якщо ви є винні в ДТП, повiдомте контакти вашої страхової компанії всім постраждалим при ДТП.

 

Важливо, щоб ДТП було зафіксовано ретельно i детально. Співробітники поліції повинні підготувати низку документів, які будуть потім використовуватися для відтворення картини ДТП. Це такі документи:

1.Протокол про огляд місця ДТП.

2.Протокол стану автомобілів(транспортних засобів).

3.Схема ДТП.

4.Свiдчення учасників i свідків.

 

До прибуття співробітників поліції важливо, щоб усе залишалося на своїх місцях, якщо хтось знищує сліди аварії, постарайтеся перешкодити йому. Також можете зняти на відеокамеру телефону все, що відбувається відразу ж після аварії.

 

Позначте хоч чимось первісне місце розташування всіх предметів на місці ДТП. Співробітники поліції повинні обов’язково зафіксувати все, що стосується ДТП.

 

Обов’язково огляньте ретельно автомобіль винуватця аварії, якщо на його автомобілі є якісь дефекти (не працюють стоп-сигнали або ще щось, що може бути причиною ДТП), повiдомте про це співробітників поліції. Максимальна кількість інформації дасть вам можливість отримати максимальну компенсацію.

 

Перечитайте всі складені співробітниками поліції документи. Якщо вас щось не влаштовує, напишіть свої зауваження.

 

До приїзду співробітників поліції спробуйте знайти людей, які бачили усю картину події з боку. Постарайтеся домовитися з цими людьми про засвідчення аварії. Обов’язково запишіть їх контактні дані.

 

Якщо співробітникиполіції запропонують вам пройти тест на наявність алкоголю в крові, то обов’язково пройдіть його. Після проходження вимагайте довідку про відсутність алкоголю у вашійкрові. Якщо хтось з учасниківаваріївідмовляється проходити перевірку на наявність алкоголю в крові, обов’язково вимагайте відспівробітниківполіції, щоб відмова була внесена до протоколу. У разі якщо у когось з учасників ДТП є явні ознаки сп’яніння (нерівна хода, людина насилу стоїть на ногах, невиразно розмовляє, алкогольний запах), вимагайте внесення усього цього до протоколу.

 

У разі, якщо вам не подобаються діїспівробітниківполіції, постарайтеся не вступати з ними в конфлікт. Усе що вас не влаштовує, ви можете внести у відповідні документи i вирішити проблему більшспокійно. Також якщо співробітникиполіції грубо порушують закон, намагайтеся бути стриманим i внесiть всі свої зауваження до протоколу ДТП.

 

Якщо у вас є мобільний телефон з відеокамерою можете зняти всідіїпредставників закону. Далі ви можете оскаржити діїспівробітниківполіції, вищестоячому керівництвуполіції, прокуратурі або навіть в суді.

 

Співробітникиполіції обов’язково запропонують всім учасникам аварії написати пояснення. Постарайтеся детально описати все, що відбулося, обміркуйтевсі фрази, які будете писати. Пишітьлаконічно i зрозуміло, намагайтеся уникати складних конструкційізслів i словосполучень. Пояснення повинне бути написане так, щоб неможливо було трактувати текст по-іншому.

 

Якщо у вас є можливість, зателефонуйте відразу після ДТП своїм друзям або родичам, нехай відразу приїдуть на місце події. Краще буде, якщо ви викличете свого адвоката або аварійного комісара, щоб він представляв вас при всіх діях, які потрібно зробити після ДТП. Буде дуже добре, якщо ваш помічник прибуде на місце ДТП раніше, ніж співробітники поліції. У цьому випадку він може виступити свідком з вашого боку.

 

 

Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  — звертайтеся в Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5. тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.