buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

ОРІЄНТАЦІЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

11 січня 2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на військову службу за контрактом, за участю представників Богодухівського  ОМВК: головного спеціаліста відділення комплектування Пилипенко В.Д.  та радіотелеграфіста відділення зв’язку та інформатизації — старшого солдата Трипілець В.В.

Присутніх ознайомили з можливістю обрати військову службу за контрактом у Збройних силах України. Фахівці  розповіли про порядок відбору громадян на військову службу, про умови контракту, про соціальний захист  та пільги військовослужбовцям. Учасники семінару отримали буклети з відповідною інформацією.