buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 65

Онлайн-конференція.

З метою сприяння розвитку потенціалу молоді та підвищення їх активності, повідомляємо, що 25 лютого 2017 року за підтримки Головного управління юстиції відбудеться онлайн-конференція для молоді на тему “Можливості самореалізації молоді на прикладах успішних молодих людей”.

Як показують наші дослідження, серед більшості студентів останнім часом спостерігається відсутність прагнення до знань і  до саморозвитку. Наша конференція спрямована на те, щоб показати на прикладі успішних молодих фахівців, наскільки важливо молодим людям отримувати нові знання, цілеспрямовано розвиватися щоб досягти успіху в житті.

Молодь матиме нагоду почути історії досягнень найуспішніших молодих людей з практичними порадами і рекомендаціями. Це надасть  стимул бути більш активними і  цілеспрямованими. Приклад спікерів конференції, які вже досягли успіхів у житті, надихне на отримання нових знань щоб домогтися своїх цілей у житті. Крім цього, кожен учасник, реєстрація на сайті https://allprices.com.ua/conference/, може стати учасником конкурсу «Мої досягнення», надіславши свою історію успіху в тій чи іншій сфері. Переможці цього конкурсу отримають грошову винагороду. Призовий фонд цього конкурсу складає 20 000 грн.

Більш детальну інформацію Ви можете переглянути на сайті https://allprices.com.ua/conference/

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.