internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 69

Онлайн-конференція.

З метою сприяння розвитку потенціалу молоді та підвищення їх активності, повідомляємо, що 25 лютого 2017 року за підтримки Головного управління юстиції відбудеться онлайн-конференція для молоді на тему “Можливості самореалізації молоді на прикладах успішних молодих людей”.

Як показують наші дослідження, серед більшості студентів останнім часом спостерігається відсутність прагнення до знань і  до саморозвитку. Наша конференція спрямована на те, щоб показати на прикладі успішних молодих фахівців, наскільки важливо молодим людям отримувати нові знання, цілеспрямовано розвиватися щоб досягти успіху в житті.

Молодь матиме нагоду почути історії досягнень найуспішніших молодих людей з практичними порадами і рекомендаціями. Це надасть  стимул бути більш активними і  цілеспрямованими. Приклад спікерів конференції, які вже досягли успіхів у житті, надихне на отримання нових знань щоб домогтися своїх цілей у житті. Крім цього, кожен учасник, реєстрація на сайті https://allprices.com.ua/conference/, може стати учасником конкурсу «Мої досягнення», надіславши свою історію успіху в тій чи іншій сфері. Переможці цього конкурсу отримають грошову винагороду. Призовий фонд цього конкурсу складає 20 000 грн.

Більш детальну інформацію Ви можете переглянути на сайті https://allprices.com.ua/conference/

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.