Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

Богодухівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Богодухівської міської ради:

Загальний відділ виконавчого комітету Богодухівської міської ради:
- начальника відділу.

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування — не менше 3-х років, або за фахом на керівних посадах в інших сферах не менш як 5 років.
- провідний спеціаліст з організації діловодства – секретар приймальні міського голови.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків надається за телефоном 3-30-75.
Відділ правового забезпечення та управління персоналом виконавчого комітету Богодухівської міської ради:
- головний спеціаліст з правових питань.

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, володіння навиками роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби не менше 1 року.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків надається за телефоном 3-48-01.
Сектор у справах молоді та спорту Богодухівської міської ради:
- головний спеціаліст.

Кваліфікаційні вимоги: Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, володіння навиками роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів із дня публікації оголошення за адресою: м.Богодухів, пл. Соборності, 2.

Конкурсна комісія