Огляд готовності закладів дошкільної освіти міста до прийому дітей в умовах карантинних заходів

З метою визначення готовності закладів дошкільної освіти міста до  прийому дітей і роботи їх на період адаптивного карантину, 29 травня 2020 року, комісією у складі заступника Богодухівського міського голови Ольги Мальованої, в.о. завідувача сектору освіти Богодухівської районної державної адміністрації Вікторії Лукашової,  спеціаліста Богодухівського районного упрвління Держпродспоживслужби у Харківській області Олександра Повойко, методиста з питань дошкільної освіти районного методичного кабінету при секторі освіти Богодухівської районної державної адміністрації Лариси Педан здійснено їх огляд.

Всі заклади забезпечені необхідною кількістю засобів індивідуального захисту, дезинфікуючих та мийних засобів, готові до прийому дітей.