internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 34

«ОДЯГНИ ВИШИВАНКУ З САМОГО РАНКУ»

 

Моя вишиванка – ти мій оберіг!

Молитва без слів для захисту роду

Супутниця довгих життєвих доріг

Вишитий код і мова народу!

 

З метою збереження народних традицій використання у повсякденному житті етнічно вишитого українського одягу та відзначення Дня вишиванки,  17 травня 2018 року, фахівці Богодухівського районного центру зайнятості приєдналися до цього свята. Цього дня фахівці зустрічали своїх клієнтів не тільки щирою посмішкою та бажанням якісно надати послуги, а й у національному вбранні, сповідуючи свої, українські цінності.

Свято не передбачає обов’язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Цей день запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Всі працівники Богодухівського районного центру зайнятості вбралися у вишиванки, аби довести небайдужість до історії нашої країни, відродження її духовності та зміцнення єдності. І напередодні цього свята провели декілька годин на берегу мальовничої річки Мерло в місті Богодухові в вишитому українському одязі показуючи іншим, що Ми  українці і цим пишаємося!

Свято вишиванки в Богодухівського районного центру зайнятості вкотре продемонструвало прагнення наших людей до свого національного самовизначення та збереження свого погоходження.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.