buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

«ОДЯГНИ ВИШИВАНКУ З САМОГО РАНКУ»

Моя вишиванка – ти мій оберіг!

Молитва без слів для захисту роду

Супутниця довгих життєвих доріг

Вишитий код і мова народу!

З метою збереження народних традицій використання у повсякденному житті етнічно вишитого українського одягу та відзначення Дня вишиванки,  17 травня 2018 року, фахівці Богодухівського районного центру зайнятості приєдналися до цього свята. Цього дня фахівці зустрічали своїх клієнтів не тільки щирою посмішкою та бажанням якісно надати послуги, а й у національному вбранні, сповідуючи свої, українські цінності.

Свято не передбачає обов’язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Цей день запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Всі працівники Богодухівського районного центру зайнятості вбралися у вишиванки, аби довести небайдужість до історії нашої країни, відродження її духовності та зміцнення єдності. І напередодні цього свята провели декілька годин на берегу мальовничої річки Мерло в місті Богодухові в вишитому українському одязі показуючи іншим, що Ми  українці і цим пишаємося!

Свято вишиванки в Богодухівського районного центру зайнятості вкотре продемонструвало прагнення наших людей до свого національного самовизначення та збереження свого погоходження.