internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 2

Обговорено питання введення карантинних заходів

18 березня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь в робочій нараді, яка відбулася у першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової, за участі керівників профільних структурних підрозділів районної державної адміністрації, закладів охорони здоров’я, правоохоронних органів, щодо проведеної роботи із посилення карантинних заходів, пов’язаних з запобіганням поширенню коронавірусу COVID-19 на території Богодухівського району.

Як зазначила головуюча з сьогоднішнього дня в районі посилені обмежувальні заходи, щоб убезпечити жителів та упередити ситуацію з можливим розповсюдженням коронавірусу.

За інформацією директора КНП Богодухівська центральна районна лікарня Богодухівської районної ради Миколи Грищенка посилені карантинні заходи і в медичних закладах району.

Введений масочний режим, обмежене відвідування пацієнтів, медпрацівники знаходяться у стані підвищеної готовності. В лікарні в наявності 6 працюючих апаратів штучної вентиляції легень. Він визнав, що такої кількості ШВЛ буде недостатньо в разі виникнення масштабної епідемії COVID-19. Тому на нараді ініційовано придбання ще одного апарату штучної вентиляції легень за рахунок коштів районного бюджету.

Підсумовуючи обговорення, Валентина Зирянова звернулась до присутніх, закликавши їх прикласти всіх зусиль у реалізацію карантинних заходів.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.