Обговорено питання введення карантинних заходів

18 березня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь в робочій нараді, яка відбулася у першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової, за участі керівників профільних структурних підрозділів районної державної адміністрації, закладів охорони здоров’я, правоохоронних органів, щодо проведеної роботи із посилення карантинних заходів, пов’язаних з запобіганням поширенню коронавірусу COVID-19 на території Богодухівського району.

Як зазначила головуюча з сьогоднішнього дня в районі посилені обмежувальні заходи, щоб убезпечити жителів та упередити ситуацію з можливим розповсюдженням коронавірусу.

За інформацією директора КНП Богодухівська центральна районна лікарня Богодухівської районної ради Миколи Грищенка посилені карантинні заходи і в медичних закладах району.

Введений масочний режим, обмежене відвідування пацієнтів, медпрацівники знаходяться у стані підвищеної готовності. В лікарні в наявності 6 працюючих апаратів штучної вентиляції легень. Він визнав, що такої кількості ШВЛ буде недостатньо в разі виникнення масштабної епідемії COVID-19. Тому на нараді ініційовано придбання ще одного апарату штучної вентиляції легень за рахунок коштів районного бюджету.

Підсумовуючи обговорення, Валентина Зирянова звернулась до присутніх, закликавши їх прикласти всіх зусиль у реалізацію карантинних заходів.