Обговорення реформи місцевого самоврядування депутатами міської ради

17  квітня 2013 року в Богодухівській міській раді пройшло   обговорення реформи місцевого самоврядування. Доповідач міський голова Олексенко Н.І. ознайомила присутніх депутатів міської ради  та квартальних з  неоюхідністю проведення  комплексного оновлення свієї системи регіонального управління. Імпульсом для цього стала ініціатива Президента України В. Януковича , який бачить важливою складовою глобальної модернізації держави реформу , спрямовану на децентралізацію влади , передачу повноважень у регіони і підвищення ролі  представницької влади на місцях в житті громад і територій.